Paylaş

Bip karanlık modu açma etkinleştirme işlemleri için nereye giriş yapmanız gerektiğini yazımız içerisinde kapsamlı bir şekilde anlatacağız.

Son zamanların en popüler uygulamalarından biri haline gelen Bip messenger uygulamanızı karanlık modda kullanabilirsiniz. Karanlık modun uygulamaya eklenmesiyle birlikte eminim sizde bu özelliği aktif bir şekilde kullanmaya başlamışsınızdır. Karanlık modun nasıl açılacağını bilmiyorsanız eğer işlemleri nereden yapacağınızı konu aldık.

Telefonlarımızın elinde düşmediği bu dönemde karanlık modun uygulamaların içerisine dahil edilmesi herkes tarafından sevinçle karşılanmaktadır. Lakin çoğu kullanıcı uygulamalarında bu özelliği nereden aktif edeceğini ne yazık ki bilmemektedir. Teknoloji çağında olduğumuz bu dönemde eminim sizde hemen bu konuyu araştırma içerisine girebilirsiniz. Bip messenger uygulamanızın karanlık moda geçişinin sağlanabilmesi için işlemleri nereden yapacağınıza birlikte bakacağız. Gerçekleştireceğimiz işlemlerle birlikte sorununuzu çok kolay bir şekilde çözüme kavuşturabilirsiniz. Gerçi bu bir sorun değil ama geçiş yapamadığımız taktirde koca bir sorun haline gelebilmektedir. O yüzden kullandığınız uygulama ile ilgili işlemlerin nereden sağlanacağını inceleyeceğiz.

Bip karanlık modu açma

bip karanlık modu açma

Bip karanlık modu açma ayarlarını devreye koyabilmeniz için öncelikle hesabınıza erişim yapın. Ayarlar alanına daha öncesinde hiç giriş yapmadıysanız gelen ekranın hemen sağ alt kısmında bulunan ‘’Daha fazla’’ bölümüne tıklayın. Ve ardından gelecek olan ekranda ‘’Ayarlar’’ kısmına girin.

İşlemlerinize devam ettiğiniz sırada karşınıza gelen sayfada ‘’Görünüm ayarları’’ alanına dokunun. Gündüz ve gece olmak üzere iki ayrı seçenek göreceksiniz. ‘’Gece’’ olanı işaretlemeniz durumunda artık karanlık moda geçişinizi bitirmiş olacaksınız.

Bip karanlık modu etkinleştirme

bip karanlık modu etkinleştirme

Bip karanlık modu etkinleştirme işlemlerinizi belirttiğimiz şekilde işleme koyabilirsiniz. Ama ben bu işlemleri yapıyorum karanlık moda geçmiyor diyebilirsiniz. Öyle bir sorunda da hemen yapmanız gereken işlem uygulamanızı güncellemek olacaktır. Uygulamanızı güncellemenin en kolay yolu ise kaldırıp yeniden yüklemektir.

Güncel olan uygulamanız da artık karanlık modu aktif etmek oldukça basittir. Tek yapmanız gereken işlem bahsettiğimiz işlemleri harfiyen işleme koymanızdır. Bip karanlık modu açma etkinleştirme işlemlerini bu şekilde çözüme kavuşturabilirsiniz. Aynı sorunu yaşayan arkadaşlarınıza artık sizlerde yardımcı olabilirsiniz.

Bip karanlık modu açma etkinleştirme

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here