Paylaş

Bip karanlık modda açılmasın gelmesin istiyorsanız hangi yolları izlemeniz gerektiğini yazımız içerisinde kapsamlı şekilde anlatacağız.

Telefonunuza yüklemiş olduğunuz uygulamalarınızı artık karanlık modda kullanabiliyorsunuz. Bip messenger uygulamanızı da karanlık moda alabilirsiniz. Yalnız siz uygulamanızın karanlık modda açılmasını istemiyorsanız bununla ilgili yapmanız gerekenlerin neler olduğunu inceleyeceğiz.

Karanlık mod hemen hemen tüm uygulamalardaki yerini hızlı şekilde almaktadır. Akşam saatlerinde karanlık bir ortamdayken telefonunuzdan yansıyan beyaz ışık gözümüzü alabilmektedir. Ondan dolayı artık uygulamalarınızın içerisinde bulunan bu modu aktif duruma getirebilirsiniz. Turkcell’in geliştirmiş olduğu Bip messenger uygulamasını da karanlık moda geçirebiliyorsunuz. Lakin eğer telefonunuzda bu işlemi siz yapmadıysanız uygulamanızın karanlık modda gelmesini istemiyor olabilirsiniz. Bu durumda hangi yolları takip etmelisiniz ya da hangi işlemleri sağlayarak sorununuzu giderebilirsiniz yazımızda ele alacağız. İşlemleriniz sonrasında artık istediğiniz zaman karanlık modu kullanabilir, istemediğiniz süre içerisinde karanlık modu iptal edebilirsiniz. Uygulamanızda yapacağınız işlemlerin neler olduğuna birlikte bakalım.

Bip karanlık modda açılmasın

bip karanlık modda açılmasın

Bip karanlık modda açılmasın istiyorsanız ilk olarak uygulamanızın içerisine giriş yapın. Beraberinde gelen ekranın hemen sağ alt kısmında ‘’Daha fazla’’ ikonunu göreceksiniz. Buraya tıklamanız ile birlikte gelen ekranda ‘’Ayarlar’’ alanına tıklayın.

Ayarlar bölümüne girişinizi yaptıktan sonra ‘’Görünüm ayarları’’ kısmına girin. Gelen ekranda ‘’Gündüz’’ ve ‘’Gece’’ olmak üzere iki seçenek göreceksiniz. Muhtemelen sizde ‘’Gece’’ işaretlidir. Gündüzü işaretlemeniz durumunda artık uygulamanız karanlık modda açılmayacaktır.

Bip karanlık modda gelmesin

bip karanlık modda gelmesin

Bip karanlık modda gelmesin sorunu için yukarıdaki işlemleri sağlamanız yeterli olması gerekiyor. Ancak ben bu işlemleri yaptım uygulama hala daha karanlık modda geliyor diyorsanız diğer yolların neler olduğuna bakacağız. İlk olarak arka planda çalışan uygulamaların var ise bunları kapatıp tekrar aynı işlemleri deneyin.

Yaptığınız bu deneme sonrasında da problem devam ederse uygulamanızı kaldırıp yeniden yükleyin. Farklı bir arkadaşınız aynı sorunu yaşıyor mu bunu öğrenin. Genel bir sıkıntı anında sizin yapmanız gereken çok fazla işlem bulunmamaktadır. Bip karanlık modda açılmasın gelmesin sorunu için neler yapmanız gerektiğini yazımız içerisinde paylaşmış bulunuyoruz. Konu ile ilgili sizin eklemek istediğiniz bir yer varsa bize bunu yorumdan iletebilirsiniz.

Bip karanlık modda açılmasın gelmesin

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here