Bip istatistikleri sıfırlama temizlenmiyor. Bip messenger hesabında kullanım bilgileri gözükmesin istiyorsanız bilgileri sıfırlamak işinizi görecektir.

Turkcell bip messenger uygulamasına üye olduğunu tarih itibariyle gelen giden mesajların göründüğü alan bulunmaktadır. Bip kullanan kişilerin bu alana erişimini nasıl sağlayacağını ve bu bilgileri komple nasıl sıfırlanacağını kapsamlı olarak kaleme alacağız. Tüm operatör kullanıcılarının telefonlarına ücretsiz şekilde indirdiği bip messenger uygulamasında her geçen gün kullanım kitlesi artmaktadır. Ülkemizde bir çok televizyon kanalı da kendilerine ulaşım için bip messenger bilgilerini vermektedir. Böylelikle daha fazla kullanıcıya erişim sağlanması yapılmaktadır. Turkcell bip messenger uygulamasına getirdiği yeniliklerle birlikte de kullanım yapan kişilerin tekrar uygulamayı kaldırmamasını hedeflemektedir. Whatsapp uygulaması gibi bip messenger uygulaması da artık telefonların gözde uygulamaları içerisine girmeyi başardı. Bu alanda kullanım detaylarına ulaşacağınız ve o detayları nasıl sıfırlama yapılacağına bakacağız.

Bip istatistikleri sıfırlama temizlenmiyor

Bip kullanım bilgilerini sıfırlama, bip kullanımı sıfırlama, bip kullanımı nasıl görebilirim, bip gelen mesajları görme, bip istatistikleri sıfırlama, bip istatistikler nerede, bip istatistikler temizlenmiyor. Sohbet etmek için telefonlarımıza yüklemiş olduğumuz bip messenger uygulaması Turkcell’in geliştirmiş olduğu platformdur. Uygulamada istatistik bilgilerini yine ayarlar alanında görerek sıfırlama imkanınız bulunmaktadır. Nereden ve nasıl yapılacağına ise birlikte bakacağız.

Bip kullanımı temizleme

Bip messenger hesabında kullanım geçmişinin temizleyebilmek için ilkin bip messenger hesabına girişi yapıyoruz. Hesaba giriş yaptığınız da sağ alt tarafta bulunan ”Profil” yazısına tıklıyoruz. Sonrasında ”Ayarlar” alanına giriş yapalım.

Bip istatistikleri sıfırlama temizlenmiyor, bip istatistikleri temizleme, bip istatistikleri silme, bip istatistikler silinmiyor, bip kullanımları sıfırlama, bip kullanımı temizleme

  • Ayarlar bölümüne girdikten sonra gelen seçenekler içerisinde ”Hesabım” kısmına erişim yapıyoruz.
  • Sonrasında ”Kullanım” yazısı belirecektir.
  • Kullanım alanına giriş yaptığınız da ise sizlere ”İstatistikleri sıfırla” diye bir alan sunacaktır.
  • İstatistikleri sıfırla demeniz halinde sorun kalmayacak ve problemsiz şekilde kullanım temizleme devreye girecektir.
  • Bip istatistikleri sıfırlama temizlenmiyor sorununa ilişkin kaleme aldığımız yazımız sonrasında problem ortadan kalkarak netice kazanacaksınız.

Olur da buna rağmen gelen mesaj ve giden mesajda hala daha bilgiler olursa uygulamayı kaldırarak yeniden yükleyip aynı işlemleri sağlamanız gerekecektir. Onun dışında internet bağlantınızı da kontrol edebilirsiniz. Bip istatistikleri sıfırlama temizlenmiyor aklınıza takılan bir hususu yorumda bizlere belirtebilirsiniz.

Bip istatistikleri sıfırlama temizlenmiyor, bip istatistikleri temizleme, bip istatistikleri silme, bip istatistikler silinmiyor, bip kullanımları sıfırlama, bip kullanımı temizleme Bip istatistikleri sıfırlama temizlenmiyor, bip istatistikleri temizleme, bip istatistikleri silme, bip istatistikler silinmiyor, bip kullanımları sıfırlama, bip kullanımı temizlemeBip istatistikleri sıfırlama temizlenmiyor, bip istatistikleri temizleme, bip istatistikleri silme, bip istatistikler silinmiyor, bip kullanımları sıfırlama, bip kullanımı temizleme

 

Önceki İçerikinstagram gönderi bildirimleri aç gözükmüyor
Sonraki İçerikFacebook gizli konuşmaları silemiyorum
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz