Bip grup oluşturamıyorum kuramıyorum. Turkcell bip messenger uygulamasında grup kurma ayarlarını nasıl ilerleneceğini araştırmış bulunuyoruz.

Whatsapp uygulamasında olduğu gibi bip messenger da da artık arkadaş alanımız genişlemektedir. Kullanıcıların artışıyla birlikte bir çok arkadaşımızla bu alan üzerinden sohbet edebiliyoruz. İş yerinden arkadaşlarımızla da bu alanda fikir alışverişinde bulunuyoruz. Arkadaşlarımızla olsun yada iş için olsun bip messenger uygulamasında da herkesle tek tek haber vermek durumunda kalmanıza gerek yoktur. Bu platform içerisinde de grup oluşturması sağlayarak arkadaşlarınızla muhabbet edebilirsiniz. Uygulama da yeni olan bir çok kişi bip uygulaması içerisinde grup oluşturma ayarlarının nereden sağlandığını ne yazık ki bilememektedir. Biz de bilinmezliği ortadan kaldırabilmek yönünde tüm incelemeleri yaptık. Aslında sanıldığı kadar zor bir işlem olmasa da hangi ayarın nerede olduğunu bilmeniz işlemlerinizin bir çoğunu tamamlayacaktır.

Bip grup oluşturamıyorum kuramıyorum

Bip messenger uygulamasında grup nasıl oluşturulur, bip grup oluşturma, bip grup nasıl kurulur, bip grup kurmak istiyorum olmuyor, bip grup nereden kurulur, bip grup kurma nerede, bip grup kurma göremiyorum. Bip messenger hesabınız da grup ayarlarının yapılabilmesi yönünde nelerin gerekli olduğunu araştırdık. Belirtilen ayarları uygulama içerisinde kaleme almanız dahilinde sorununuz giderilecektir.

Bip grup nasıl kurulur

Turkcell’in geliştirmekte olduğu bip messenger artık herkes tarafından bilinip kullanımı sağlanmaktadır. Belli arkadaş kitlesi olan kişiler ise uygulama içerisinde grup oluşturup birlikte sohbet yoluna gitmek istemektedir. Başka sebeplerden dolayı da grup açma işlemleri sağlanabilir. Ancak bu işlemler için nelerin gerekli olduğu ise merak ediliyordu.

Bip grup oluşturamıyorum kuramıyorum, bip grup kurma, bip grup oluşturma, bip grup nasıl kurulur, bip grup kurulmuyor, bip grup oluşturulmuyor

  • Uygulamaya giriş işlemleri sağladıktan sonra sol alt kısımda bulunan ”Sohbetler” alanına geliyoruz.
  • Sohbetler alanına geldikten sonra sağ üst bölümde bulunan ”+” işaretine tıklıyoruz.
  • + işaretine tıkladığınız andan itibaren gelen ekran da ”Katılımcı ekle” yazısını göreceksiniz.
  • Katılımcıları yani arkadaşlarınız aşağıda sıralı bir şekilde gözükmektedir. Hangilerini eklemek istiyorsanız sağlarında var olan kutucukları işaretlemeniz yeterlidir.
  • Beraberinde ”İleri” demeniz halinde grup oluşturma aşamaları tamamlanmış bir hal alacaktır.
  • Bip grup oluşturamıyorum kuramıyorum sorununa ilişkin bu ayarlar dışında hala daha sorun varsa uygulamayı telefondan kaldırıp yeniden yüklediğiniz de yaşanan aksaklık ortadan kalkacaktır.

Bip grup oluşturamıyorum kuramıyorum, bip grup kurma, bip grup oluşturma, bip grup nasıl kurulur, bip grup kurulmuyor, bip grup oluşturulmuyor

Bip grup oluşturamıyorum kuramıyorum, bip grup kurma, bip grup oluşturma, bip grup nasıl kurulur, bip grup kurulmuyor, bip grup oluşturulmuyor

Önceki İçerikSD karttaki resimler galeri de gözükmesin
Sonraki İçerikAndroid nomedia dosyası nedir ne işe yarar
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here