Paylaş

Kıymetli arkadaşlar, yayınladığımız bu yazımızda Bip görüntülü grup araması yapma ayarlarını nasıl sağlayacağınızı çoklu konuşmanın nasıl olacağını sizinle paylaşacağız.

Evde kaldığımız bu dönemlerde artık çoğumuz arkadaşlarımızla muhabbetlerimizi uygulamalar sayesinde yapmaktayız. Telefonlarımızda kayıtlı olan ve görüntülü sohbet sağlayan tüm uygulamalar bunun için bize aracı olabilmektedir. Bip görüntülü grup araması yapma işlemlerini nasıl sağlayacağınıza ise beraber bakacağız.

  • Bip uygulamasında sadece bir arkadaşınız ile değil birden fazla arkadaşınızla görüntülü konuşma yapmak istiyorsanız izleyeceğimiz yolları kontrol edeceğiz.
  • Böylelikle artık sizde çoklu bir şekilde arkadaşlarınızla görüntülü konuşabileceksiniz.

Bip görüntülü grup araması yapma

bip görüntülü çoklu konuşma

Bip görüntülü çoklu konuşma işlemleriniz için öncelikle uygulamanıza girişinizi gerçekleştiriyoruz. Uygulamanın içerisine girdikten sonra alt kısımda bulunan seçeneklerin içerisinden ‘’Aramalar’’ yazısına dokunun.

Aramalar bölümüne giriş yaptıktan sonra gelen ekranda ‘’Grup görüntülü arama başlat’’ yazısını göreceksiniz. Bunun üzerine tıklamanız ile birlikte Bip Messenger uygulamasının rehberinde var olan kişilerin tamamı karşınıza gelecektir.

Yanlarındaki kutucukları işaretleyerek buradan kişilerinizi seçebilirsiniz. Tabi sınıra yaklaştığınız da uygulama otomatik olarak sizi uyaracaktır. Görüntülü aramaya dahil edebileceğiniz kişi sayısı ise toplamda 10 kişidir. Bundan fazlasını maalesef dahil edemezsiniz.

Görüntülü görüşmenin sağlıklı bir şekilde yapılabilmesi için ise internet bağlantınızın olması gerekiyor. Uzaktan eğitim dönemine geçildiği bu zamanda eminim sizlerde bip messenger uygulamasını kullanıyorsunuzdur.

Görüntülü arama sırasında oluşan sıkıntılarınız olur ise bize bunu bildirin. Onun dışında ‘’Grup görüntülü arama başlat’’ seçeneği sizin uygulamanızda görünmüyorsa ana nedenlerini birlikte kontrol edeceğiz.

Bip görüntülü grup konuşması

bip görüntülü grup konuşması

Bip görüntülü grup konuşması için bahsettiğimiz işlemleri devreye alabilirsiniz. Bunları yapmak istediğinizde bu özellik sizin hesabınızda görünmüyorsa eskiden beri uygulamadan faydalanıyorsunuz demektir. Doğal olarak uygulamanın güncellenmesine gidilmesi gerekiyor. Uygulamanın güncel hale gelebilmesi için en güzel yöntem kaldırılıp yeniden yüklenmesidir.

Bip messenger uygulamasını kaldırıp yeniden yüklemeniz ile birlikte sorun kalkmış ve grup konuşmasını başlatmış olacaksınız. Varsa eklemek istedikleriniz bize bunu yorumdan ulaştırabilirsiniz. Bazı arkadaşlarınızın internet bağlantısı yok ise onlar görüntülü arama davetinize ne yazık ki katılamayacaktır. Normalde arayarak bilgilendirmeyi verebilirsiniz. İyi gezintiler.

Bip görüntülü grup araması yapma

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here