Paylaş

Bip görüntülü arama yapma yapamıyorum. Bip messenger üzerinden görüntülü konuşma yapabilmek için izleyeceğiniz yolu paylaşacağız.

Turkcell’in geliştirmiş olduğunu bip messenger uygulaması whatsapp’a benzerliğiyle oldukça dikkat çekmektedir. Whatsapp üzerinden görüşme sağlayamayan kullanıcılar genel olarak bip messenger alanından görüşmelerini gerçekleştirmektedir. Bip aynı whatsapp’ta olduğu gibi mesajlarınızı, sesli aramanızı ve bunun yanında görüntülü aramanızı sağlayan platformdur. Uygulamayı telefonunuza yeni indirip özelliklerini yeni yeni keşfediyorsanız eğer bir çok ayarın nasıl olduğunu bilmemeniz de gayet normal bir durumdur. Bip üzerinden karşı tarafa görüntülü arama gönderebilmek için yapılması gerekenleri kapsamlı bir şekilde araştırmış bulunmaktayız. Öncelikle özelliğin kullanılabilmesi için telefonunuzun bu özelliğin kamerasına izin vermesi gerekiyor. İzin olmadığı sürece sizi izin verme alanına yönlendirecektir. Kamera alanı açıldıktan sonra görüntülü konuşmayı nasıl yapacağımızı artık başlayabiliriz.

Bip görüntülü arama yapma yapamıyorum

Bip görüntülü arama nereden yapılır, bip messenger hesabında görüntülü konuşmak istiyorum, bip messenger görüntülü konuşma yapabilmek için nereye girmem gerekiyor, bip görüntülü arama yapılmıyor. Bazen uygulamaların bazı alanlarına izin verilmesini ilk başta indirirken yok sayıyoruz. İlerleyen dönemlerde özelliğini kullanmak istediğimiz de açılmadan önce bize bazı uyarılar vererek bu özelliğin aktif hale getirmemizi isteyebilmektedir. İşte tüm bunların nasıl olduğuna dair tüm aşamaları beraber gerçekleştireceğiz.

Bip görüntülü konuşma yapma

Telefonumuza arkadaşlarımızla, akrabalarımızla ya da sevdiğimiz biriyle görüşme yapabilmek için indirdiğiniz bip messenger hesabında görüntülü konuşma sağlayabilmeniz için yapılması gerekenleri sizlerle paylaşacağız.

Bip görüntülü arama yapma yapamıyorum, bip görüntülü arama, bip görüntülü konuşma, bip görüntülü arama yapmıyor, bip görüntülü arama çalışmıyor, bip görüntülü arama nasıl yapılır

  • İlk önce uygulamanın içerisine giriş yaparak sohbet etmek istediğimiz kişinin profil alanına geliyoruz.
  • Üst tarafta bulunan kamera ikonuna tıkladığınız da karşı tarafa görüntülü isteğiniz gitmektedir.
  • Ama telefonun kamera ayarı bip messenger için faal değilse bu işlemi gerçekleştiremezsiniz.
  • Ondan dolayı uygulama sizi bip messenger alanındaki kamera alanına yönlendirecektir. Buradan aktif hale getirdiğinizde otomatik olarak görüntülü arama devreye girecektir.

Bip görüntülü arama yapma yapamıyorum diyenler bu işlemleri sağladıktan sonra internet bağlantılarını kontrol etmeleri gerekiyor. Bağlantılarda da sorun yoksa uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemesi lazım. Uygulama kaldırılıp yeniden yüklemesi sağlandıktan sonra sorun kalmayacaktır.

İsterseniz sizin için hazırladığımız ve size tavsiye ettiğimiz Bip sohbete duvar kağıdı ekleme koyma makalemizi inceleyebilirsiniz.

Bip görüntülü arama yapma yapamıyorum, bip görüntülü arama, bip görüntülü konuşma, bip görüntülü arama yapmıyor, bip görüntülü arama çalışmıyor, bip görüntülü arama nasıl yapılır Bip görüntülü arama yapma yapamıyorum, bip görüntülü arama, bip görüntülü konuşma, bip görüntülü arama yapmıyor, bip görüntülü arama çalışmıyor, bip görüntülü arama nasıl yapılır

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here