Kıymetli arkadaşlar, yayına vereceğimiz bu yazımızda BiP girişte şifre sormasın ve istemesin istiyorsanız hangi adımları devreye alacağınıza bakacağız.

Turkcell’in geliştirmiş olduğu BiP messenger uygulaması geçen hafta içerisinde Whatsapp’ın getirdiği sözleşme ile birlikte bir anda popüler mesajlaşma uygulaması haline gelmiş durumdadır. Elbette milyonlarca kişi tarafından indirilen uygulama için sorularında artış gösterdiğini söyleyebiliriz. BiP girişte şifre sormasın ve istemesin istiyorsanız adımlar konusunda sizleri bilgilendireceğiz.

BiP messenger uygulaması Whatsapp uygulamasına benzerlik gösteren mesajlaşma uygulamasıdır. Şifre istemesin yönünde bir araştırma içerisine girdiyseniz eğer muhtemelen daha öncesinde bu şifre yapılandırmasını siz gerçekleştirmişsinizdir. Tekrarında istememesi içinde aynı yolu takip etmeniz yeterli olacaktır.

BiP girişte şifre sormasın ve istemesin

BiP girişte şifre sormasın

BiP girişte şifre sormasın istiyorsanız eğer tekrar aynı yerden işlem sağlamanız gereklidir. Fakat daha öncesinde yaptığınız işlemi unuttuysanız bu ayarların nereden sağlanacağı konusunda sizi bilgilendireceğiz. İlk olarak BiP messenger uygulamasına giriş işlemi sağlayın.

Ardından uygulamanın hemen sağ alt tarafında yer alan üst üste çizgili bölmeye dokunmanızla birlikte gelecek olan ekranda yer alan ‘’Ayarlar’’ bölmesine girerek oradan da ‘’Gizlilik’’ bölmesine giriş işlemi sağlayın. Açılan ekranda ‘’Parola’’ sekmeniz aktif durumdadır. Sola doğru kaydırmanızla birlikte ayarlarınızı bitirmiş olacaksınız.

Yaptığınız işlemlerin devreye girip girmediğini merak ediyorsanız eğer uygulamadan çıkarak tekrar giriş yapmayı deneyin. Ayarlar neticesinde artık BiP uygulaması giriş işlemleriniz esnasında size şifre sormayacaktır. Lakin varsayalım ki bu şifre bilgilendirmesini hala daha size soruyor bu durumda ayarlarınızı eksik yapmış olabilirisiniz. Ya da işlem esnasında bağlantınız kesilmiş olabilir. Bağlantılarınızı gözden geçirdikten sonra tekrar deneme sağlamanız da yarar var.

BiP giriş şifre istemesin

BiP girişte şifre istemesin

BiP giriş şifre istemesin sorunu ile alakalı probleminiz internet bağlantısıyla alakalı olmadığını gözlemlediyseniz eğer arka planda çalışan uygulama ya da indirdiğiniz dosya varsa bunların tamamlanmasını bekleyin.

İşlemler bittiğinde hala daha sorun devam ediyorsa uygulamanızı kaldırıp yeniden yükleme sağlayarak giriş yapmayı deneyin. Tüm bu ayarlarınız neticesinde sorun giderilmiş ve artık şifre istemeden giriş sağlayabileceksiniz. Bip hakkında merak ettiğiniz diğer hususları bize yorumdan ulaştırmanız yeterlidir.

BiP girişte şifre sormasın ve istemesin
Önceki İçerikBip uygulama kilidi koyma ve ekleme
Sonraki İçerikTelegram konum atamıyorum ve gönderemiyorum
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here