Bip geçmişi silemiyorum temizleyemiyorum. Bip üzerinde yapılan iletişim geçmişinin tamamının silinebilmesi için hangi ayarların yapılması gerektiğini konu alacağız.

Bip messenger uygulaması her geçen gün popülerliğini artıran bir uygulama olmayı başarmaktadır. Kullanım kolaylığıyla whatsapp’ı aratmayan uygulamanın kullanıcı kitlesinin artmasının en büyük sebebi Turkell’dir. Bedava internet ile birlikte kullanıcılar uygulamayı yüklerken turkcell’i olmayan kişileri de bip uygulamasını yüklemesine mecbur bir hal aldırmaktadır. Bip uygulamasını indirdikten sonra arkadaşlarımız, akrabalarımız veya sevdiğimize bunu belirterek onlarında indirmelerini istiyoruz. Belli bir aşama sonrasında rehberde var olan ve konuşmak istediğimiz kişiyi bip kullanmaya zorluyoruz. Uygulamanın sevilmeyecek bir yönü olmamasından ötürü herkes tarafından aktif olacak şekilde kullanımı gerçekleştirilmektedir. Kullanıcılar birileriyle konuşulduktan sonra iletişim geçmişinin nereden silineceğini öğrenmek istemektedirler. Tek bir tuşla tüm iletişim geçmişini temizleyebilmek mümkündür.

Bip geçmişi silemiyorum temizleyemiyorum

Bip messenger iletişim geçmişini temizleme, bip messenger geçmiş silme, bip geçmiş nasıl silinir, bip iletişim geçmişini silme, bip geçmiş silme ayarları, bip geçmişi nereden silebilirim, bip iletişim geçmişini temizlemek için ne yapmam gerekiyor. Geçmiş bilgilerinin silinmesiyle tek tek uğraşmaktansa tek bir işlem ile tüm iletişim geçmişini bip uygulaması içerisinde silebilmek mümkündür.

Bip geçmiş nasıl temizlenir

Bip messenger yükledikten sonra bazı kişilerle iletişime geçip onlarla mesajlaşmaya girersiniz. Sonrasında bu kişilerle yaptığınız iletişim geçmişini silmek istersiniz. İletişim geçmişinin tamamen silinebilmesi için sağlanması gereken muhtemel ayarlara birlikte bakarak sorunu gidereceğiz.

Bip geçmişi silemiyorum temizleyemiyorum, bip geçmişi silme, bip geçmişi temizleme, bip geçmiş nasıl silinir, bip geçmiş nerede, bip geçmiş nasıl temizlenir

 

  • Bip messenger içerisine giriş sağladıktan sonra alt tarafta bulunan ”Profil” bölümünden sonra gelen seçenek içerisinden ”Ayarlar” alanına giriş yapıyoruz.
  • Ayarlar sonrasında ”Hesabım” oraya girdikten sonra da yine karşınıza bir kaç seçenek olacaktır.
  • Var olan seçenekler içinde ”Geçmişi sil” yazısı olacaktır.
  • Geçmişi sil dediğiniz de karşınıza ”Tüm iletişim geçmişiniz silinecektir.” Emin misiniz? Sorusunu soracaktır.
  • Eminseniz eğer iletişim geçmiş bilgilerini temizlemeniz için yeşil tike tıklamanız yeterlidir.
  • Artık tüm geçmiş ve iletişim geçmişiniz temizlenecektir.

Bip geçmişi silemiyorum temizleyemiyorum, bip geçmişi silme, bip geçmişi temizleme, bip geçmiş nasıl silinir, bip geçmiş nerede, bip geçmiş nasıl temizlenirBip geçmişi silemiyorum temizleyemiyorum, bip geçmişi silme, bip geçmişi temizleme, bip geçmiş nasıl silinir, bip geçmiş nerede, bip geçmiş nasıl temizlenir

Yapılan ayarlarla birlikte bip geçmişi silemiyorum temizleyemiyorum diyenler için işlemleri tek bir tuşla nasıl yapılacağını anlatmış bulunuyoruz. Uygulama da yapılan ayarlar sonucunda işlem devreye girmezse bip uygulamasını telefondan kaldırıp tekrar yükleyerek deneme yapabilirsiniz.

Önceki İçerikWhatsapp geçici olarak kullanılamıyor diyor
Sonraki İçerikWhatsapp hikayeleri kaybolmasın gitmesin
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here