Bip engellenen kişileri bulamıyorum. Bip messenger hesabında engellediğiniz kişiler gözükmüyor ya da nerede olduğunu merak ediyorsanız haberimize bakabilirsiniz.

Turkcell’in geliştirmiş olduğu bip uygulaması herkes tarafında kullanılmaya başlamış durumdadır. Turkcell’i olmayanların dahi telefonlarına yüklemesini gerçekleştirerek kullanmış olduğu bip messenger uygulaması oldukça sevilmiş durumdadır. Bip messenger whatsapp uygulamasına benzerliği ile ilk başta dikkatleri üzerine çekmiştir. Whatsapp’ın içerisinde var olan tüm özellikleri kendi içerisinde barındırmaktadır. Tabi turkcell kullanıcıları bu uygulama da diğer kullanıcılardan daha avantajlıdır. Çünkü ayrıcalıklı olacak şekilde bedava internet verilmektedir. Bunun dışında uygulama içerisinde sizi rahatsız eden kişiler hayatımızın her alanında olduğu gibi burada da var olmaya devam etmektedir. Ancak tıpkı whatsapp uygulamasında olduğu gibi bu alanda da engelleme işlemleri sağlanabilmektedir. Sadece sizi rahatsız eden kişileri değil konuşmadığınız kişileri de engelleme yapabiliyorsunuz. Sonrasında bu engel listesinde var olan kişileri bulabilmeniz için ise belli bir alan bulunmaktadır. Bu alana erişimin nereden yapıldığını ise aydınlatacağız.

Bip engellenen kişileri bulamıyorum

Bip engellenen kişiler nerede, bip engellenen kişileri bulamıyorum, bip engel listesi nerede, bip messenger engellenen kişiler gözükmüyor, bip uygulamasında engellemiş olduğum kişiyi göremiyorum, bip engel listesi. Biriyle konuşmadığımız da ya da ona sinirlendiğimiz de doğrudan o kişinin tüm bağlantılarını telefondan siliveririz. Onun dışında bizi rahatsız eden kişilerin de engelleme işlemlerini sağlarız. Bip messenger uygulaması içinde kişilerin engellemelerine yönelik ayarlar sonrasında engel listesine nasıl ulaşılacağını ise birlikte kontrol edeceğiz.

Bip engellenen kişileri bulamıyorum

Turkcell bip messenger hesabında konuşmalarınızı görüntülü olacak şekilde sağlayabiliyorsunuz. Onun dışında resim ya da video alışverişinde bulunabiliyorsunuz. Ama bu alanda severek konuştuğumuz kişiyle gün gelip konuşmamızı sinire çevirdiğimiz bir alan olabilmektedir. Böyle durumda da hemen o kişinin engelleme işlemlerini sağlarız.

Bip engellenen kişileri bulamıyorum, bip engel listesi, bip engellenenler nerede, bip engellenenler gözükmüyor, bip messenger engel listesi, bip engellenenler görünmüyor

  • İleri de ya da meraktan dolayı engellediğiniz kişilerin göreceğiniz alana gelebilmek için bip messenger giriş yapalım.
  • Uygulamaya giriş sağladıktan sonra sağ alt alanda var olan ”Profil” ikonuna tıklıyoruz.
  • Sonrasında ”Ayarlar” bölümüne giriş gerçekleştiriyoruz.
  • Ayarlara girdikten sonra gelen seçenekler içerisin de ”Engellenen kişiler” yazacaktır.
  • Bip messenger uygulamasında engellediğiniz tüm kişiler buraya giriş yaptıktan sonra karşınıza gelmiş olacaktır.

Bip engellenen kişileri bulamıyorum diyenler için bahsedilen ayarların ele alınması yeterlidir. Bir sıkıntı olur ise uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemeniz sonrasında sorunlar çözümlenecektir.

Bip engellenen kişileri bulamıyorum, bip engel listesi, bip engellenenler nerede, bip engellenenler gözükmüyor, bip messenger engel listesi, bip engellenenler görünmüyor Bip engellenen kişileri bulamıyorum, bip engel listesi, bip engellenenler nerede, bip engellenenler gözükmüyor, bip messenger engel listesi, bip engellenenler görünmüyor

Önceki İçerikWhatsapp durumumu rehberde olmayan görür mü
Sonraki İçerikWindows 10 dil değiştirme bulamıyorum
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here