Paylaş

Bip duvar kağıdını kaldırma kalkmıyor. Sohbet alanına koyduğunuz duvar kağıdını kaldırmak istiyorsanız ilgili ayarları yazımızda bulabilirsiniz.

İletişim olarak artık genelde mesajlaşmayı tercih etmekteyiz. Yüz yüze ya da telefonda söylenemeyen bir çok şeyi yazı üzerinden rahatlıkla söyleyebiliyoruz. Whatsapp bu alanda oldukça önemli bir uygulama olmuştur. Bip messenger ise Turkcell’in geliştirdiği sohbet uygulaması olarak her geçen gün yenilenmektedir. Bip uygulamasının sohbet ekranının arka tarafına tıpkı whatsapp hesabında olduğu gibi duvar kağıdı ekleyebiliyorsunuz. Üzerinden belli bir süre geçtikten sonra bu duvar kağıdını değiştirmek yada kaldırmak isteyebilirsiniz. Ancak aradan zaman geçtiği için ayarı nereden yaptığınızı unutmuş olabileceğiniz için ayarları birlikte tekrar gözden geçireceğiz. Yapacağımız ayarlarla birlikte bip messenger uygulamasına koymuş olduğumuz duvar kağıdının kaldırılma işlemlerini yapmış olacağız.

Bip duvar kağıdını kaldırma kalkmıyor

Bip messenger duvar kağıdı nasıl kaldırılır, bip sohbetteki duvar kağıdını kaldırma, bip sohbette duvar kağıdı gözükmesin, bip messenger duvar kağıdı çıkmasın, bip duvar kağıdını değiştirme, bip duvar kağıdını nasıl kaldırmak istiyorum, bip messenger duvar kağıdını değiştirmek için ne yapmam gerekiyor. Turkcell bip uygulamasına oldukça önem vermektedir. Turkcell hat kullanıcılarına bu uygulama üzerinden bedava internet sağlayarak bunu göstermekten çekinmemektedir. Hal böyle olunca zaman içerisinde bip messenger kullanıcı sayısı da oldukça artmış durumdadır.

Bip messenger duvar kağıdı değiştirme

Her uygulama da olduğu gibi bip uygulamasında da özelliklerin neler olduğunu bilmek için araştırma yöntemine girebiliyoruz. Eklenen duvar kağıdını daha sonrasında kaldırıp sohbet alanında resim görünmesini engelleyebilmek için yapılacak ayarlar aşağıdaki gibidir;

Bip duvar kağıdını kaldırma kalkmıyor, bip duvar kağıdı değiştirme, bip duvar kağıdı kaldırma, bip duvar kağıdı nasıl kaldırılır, bip duvar kağıdı kalkmıyor, bip duvar kağıdını nereden değiştiririm

  • Öncelikle bip messenger alanına giriş gerçekleştirerek sağ alt kısımda bulunan ‘’Profil’’ yazısına tıklıyoruz.
  • Profil alanına tıkladıktan sonra gelen ekranda bulunan Ayarlar bölümüne giriyoruz.
  • Beraberinde ‘’Sohbet ayarları’’ oradan da ‘’Duvar kağıdı’’ bölümüne giriş yapıyoruz.
  • Gelen ekranda resimsiz boş bir alan göreceksiniz. Onu işaretledikten sonra herhangi bir sorun kalmayacaktır. Daha öncesinde koymuş olduğunuz resmi bu yapılan ayarla birlikte kaldırmış olacaksınız.
  • Yine aynı işlemleri sağlayarak galeriye girip resmi istediğiniz resimle değiştirmeyi sağlayabilirsiniz.

Yapılan ayarlarla birlikte sorununuz ortadan kalkmış olacaktır. Olurda bir sorun yaşarsanız bize durumu yorumdan iletebilirsiniz. Duvar kağıdı kaldırılmaz ise çözüm işlemleri için internet bağlantınızı gözden geçirip tekrar aynı işlemleri sağlamanız yeterlidir. Dilerseniz sizin için hazırladığımız Android telefonum nem algılandı diyor makalemize göz atabilirsiniz.

Bip duvar kağıdını kaldırma kalkmıyor, bip duvar kağıdı değiştirme, bip duvar kağıdı kaldırma, bip duvar kağıdı nasıl kaldırılır, bip duvar kağıdı kalkmıyor, bip duvar kağıdını nereden değiştiririm Bip duvar kağıdını kaldırma kalkmıyor, bip duvar kağıdı değiştirme, bip duvar kağıdı kaldırma, bip duvar kağıdı nasıl kaldırılır, bip duvar kağıdı kalkmıyor, bip duvar kağıdını nereden değiştiririmBip duvar kağıdını kaldırma kalkmıyor, bip duvar kağıdı değiştirme, bip duvar kağıdı kaldırma, bip duvar kağıdı nasıl kaldırılır, bip duvar kağıdı kalkmıyor, bip duvar kağıdını nereden değiştiririm

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here