Paylaş

Bip çıkartma gönderemiyorum gitmiyor. Bip messenger sohbet alanını daha renkli hale getirebilmeniz için çıkartma gönderme işlemleri için yapmanız gerekenlerden bahsettik.

Turkcell’in sohbet uygulaması olan bip messenger artık telefonlarındaki yerini tamamen almış durumdadır. Sadece Turkcell kullanıcıları değil tüm operatör kullanıcıları telefonlarına indirme sağlayabilmektedir. Bip messenger uygulamasına giriş yaptıktan sonra sohbet etmek istediğiniz bir arkadaşınız varsa ona uygulama içerisinde davet gönderebilirsiniz. Gönderdiğiniz davet kendisine gitmemiş olabilir karşı tarafı telefonla arayarak Apple store ya da play store alanından bip messenger uygulamasını indirmesini isteyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla yaptığınız bu iletişim sonrasında sohbet etmeye başladığınız da çıkartma gönderim işlemlerini de sağlayabilirsiniz. Ama bazı kullanıcıları çıkartmaların gönderilmediğini ya da gönderme işlemlerinin nereden yapıldığını merak etmektedir. Meraka konu olan bu ayarlamalarla ilgili de işlem aşamalarını birlikte sağlayacağız.

Bip çıkartma gönderemiyorum gitmiyor

Bip çıkartma gönderme, bip çıkartma nasıl gönderilir, bip çıkartma gönderilmiyor, bip messenger çıkartma nereden gönderilir, bip gönderme işlemi için ne yapmalıyım, bip çıkartma gitmiyor, bip çıkartma gönderiyorum ama ulaşmıyor. Turkcell bip messenger alanından karşı tarafa çıkartma göndermelerinin nasıl yapıldığını ve bu göndermeyi yaptıktan sonra gitmemeye engel olan işlemleri kontrol ettik.

Bip çıkartma yollama

Bip messenger üzerinden çıkartma göndermek istediğiniz birine işlem sağlayabilmeniz için bip uygulamasına girerek sohbet alanına geliyoruz. Sohbet alanına geldiğinizde mesaj yazdığınız bölümün hemen sol tarafında yuvarlak bir seçeneğinin olduğunu göreceksiniz. Bu alana tıkladığınız da karşınıza seçenekler sunulacaktır. ”Çıkartma” bölümüne tıklamanız halinde hangi içeriği göndermek istiyorsanız onu kendinize bağlı seçip gönderim işlemlerini sağlayabilirsiniz.

Bip çıkartma gönderemiyorum gitmiyor, bip çıkartma gönderme, bip çıkartma yollama, bip çıkartma yollanmıyor, bip çıkartma gitmiyor, bip çıkartma gönderilmiyor

  • Bip messenger tüm uygulamalarda olduğu gibi internet bağlantısı üzerinden çalışan bir uygulamadır.
  • Bahsedilen alan üzerinden gönderim yapmanıza rağmen gitmiyorsa bu durumda uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemenizi sağlayabilirsiniz.
  • Ya da internet bağlantısında bir sıkıntı olup olmadığı test ettikten sonra mobilden bağlıysanız wifiye wifiden bağlıysanız mobile bağlanarak deneme gerçekleştirelim.
  • Tüm bu işlemler neticesinde karşı tarafa gönderdiğiniz de iletilmiyorsa karşı tarafında internetiyle alakalı bir sıkıntı olabilme ihtimali yüksektir.
  • Haliyle bu durumun sizle bir alakası bulunmamaktadır.

Bip çıkartma gönderemiyorum gitmiyor sorunu bahsedilen işlemlerle hal olmuş olacaktır. Eğer bip messenger üzerinde arkadaşınız yeni ise ona da bu alan üzerinden çıkartmanın gönderebileceğini ve gitmeme durum da yapılacak ayarlardan söz edebilirsiniz. İyi gezintiler dilerim.

Bip çıkartma gönderemiyorum gitmiyor, bip çıkartma gönderme, bip çıkartma yollama, bip çıkartma yollanmıyor, bip çıkartma gitmiyor, bip çıkartma gönderilmiyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here