Paylaş

Bip bize ulaşın sorun bildirme işlem aşamalarını hangi yolları takip ederek sağlayacağınızı yazımızda içerisinde kapsamlı şekilde anlatacağız.

Sohbet etmek için sadece whatsapp uygulamasını değil Bip messenger uygulamasını da kullandığınız oluyordur. Bip messenger hesabınızda meydana gelen sorunları nasıl iletileceğini ve bunun için nereye giriş yapmanız gerektiğini beraber inceleyeceğiz.

Whatsapp uygulamasına çok fazla benzeyen ve içerisindeki özellikleri de hemen hemen aynı olan Bip uygulamasını kullanan kişi sayısı da artmaktadır. Kitle sayısı her geçen gün arttıkça sorunlarda baş göstermeye başlamaktadır. Bip uygulamanızı kullanabilmeniz için internet bağlantısına sahip olmalısınız. Ücretsiz şekilde telefonunuza indirip kullanımları yapabilirsiniz. Her uygulama gibi bu uygulamanın da kendi içerisinde sorun bildirme alanı bulunmaktadır. Lakin siz Bip uygulamasında yeni iseniz eğer bu alanın nerede olduğunu bilemeyebilirsiniz. Görüntülü arama sırasında, sesli mesaj gönderiminde, mesajlaşma sırasında ve buna bağlı bir çok alanda sorunlarla karşılaşabilirsiniz. O yüzden bu hataları teknik olarak yani direk müdahale ile giderme de bir iletişim kanalı arayabilirsiniz. Bu iletişimi nasıl kuracağınıza hadi gelin birlikte bakalım.

Bip bize ulaşın

bip bize ulaşın

Bip bize ulaşın kısmına ulaşabilmeniz için ilk olarak uygulamaya giriş yapmalısınız. Uygulamanızın içerisine girişinizi yaptıktan sonra alt kısımda ‘’Daha fazla’’ butonuna tıklayın. Gelen ekranın en altında bulunan ‘’BiP hakkında’’ kısmına dokunun.

Buraya girişinizi yaptıktan sonra size lazım olan yere gelmiş olacaksınız. Burada bulunan ‘’Bize ulaşın’’ kısmına tıklayıp işlemlerimize devam ediyoruz. Açılan ekranda karşılaşmış olduğunuz sorunu ayrıntılı bir şekilde iletin. Ve son aşamaya geldiğinizde ise üst tarafta bulunan ‘’Gönder’’ butonuna tıkayın.

Bip sorun bildirme

bip sorun bildirme

Bip sorun bildirme işlemlerinizi yukarıdaki ayarlara bağlı olacak şekilde sağlayabilirsiniz. Yaptığınız işlemler sonrasında bip yetkilileri tarafından gerekli incelemeler yapılacaktır. Bu incelemeleriniz ile birlikte sorununuzu kısa süre içerisinde çözüme kavuşturabilirsiniz.

Sorun direk olarak bip yetkililerine bildirildiği için onlar tarafından inceleme sağlanmaktadır. Bunun dışında her sorununuzda bu alanı kullanmayabilirsiniz. Öncelikle karşılaştığınız problemi nasıl giderebileceğinizi araştırın. Bip bize ulaşın sorun bildirme adımlarını anlattığımız şekilde işleme koyabilirsiniz. Varsa eklemek istediğiniz ya da aklınıza takılan bir konu onu da bize yorumdan bildirebilirsiniz.

Bip bize ulaşın sorun bildirme

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here