Paylaş

Bip bildirim sesini kapatamıyorum çıkmasın. Telefonunuza yüklediğiniz bip uygulamasında bildirim sesini kapatma işlemleri için yapılması gereken ayarlardan bahsedeceğiz.

Turkcell’in geliştirmiş olduğu ve her geçen gün farklı bir özellik getirdiği bip messenger artık kullanıcı kitlesi istenilen seviyelere ulaşmıştır. Telefonlarımıza kullanılan hat ne olursa olsun yüklediğimiz bip messenger üzerinden bir çok işlem sağlamanız mümkündür. Onun dışında whatsapp’a dair ne varsa tüm özelliklerini bünyesinde barındıran bip uygulamasıyla ilgili de merak edilenler elbette bulunmaktadır. Bazı ortamlarda telefonlarımızı sessize almak durumunda kalırız. Telefon sessize alındığında tüm uygulamalardan gelen bildirimler de sessize alınmaktadır. Onun dışında bazen de sadece bir uygulamadan gelen bildirimleri sessize almak istediğimiz de o uygulamaya girerek işlem sağlarız. Bip messenger hesabınız da gelen bildirimlerin sessize almak istiyorsanız doğru yerde olduğunuzu belirtmek isteriz.

Bip bildirim sesini kapatamıyorum çıkmasın

Bip bildirim sesini kapatma, bip bildirim sesi nereden kapatılır?, bip bildirim sesi nasıl kapanır, bip bildirim sesi gelmesin, bip bildirim sesi çıkmasın, bip bildirim ses ayarları için ne yapmam gerekiyor. Yükleme sağladığınız bip messenger ‘da bildirim sesinin kapatılmasını isterseniz hangi ayarın nereden yapıldığına birlikte bakacağız.

Bip bildirim sesi çıkmasın

Her bir uygulamanın kendine özgü bildirim ses ayarı bulunmaktadır. Bip messenger hesaplarında da bu ses ayarları aynı şekilde ilerlenmektedir. Bildirim sesinin kapatılabilmesi için ise bip içine giriyoruz.

Bip bildirim sesini kapatamıyorum çıkmasın, bip bildirim sesi kapatma, bip bildirim sesi gelmesin, bip bildirim sesi çıkmasın, bip bildirim sesi kapanmıyor, bip bildirim sesi nasıl kapanır

Bip messenger hesabımıza girdikten sonra sağ alt bölümde bulunan ”Profil” oradan da Ayarlar alanına giriş yapıyoruz. Ayarlara girdikten sonra ”Bildirimler” sayfası gelmektedir. Bildirimler kısmına da erişim sağlandığında ”Bildirim sesi” gelmiş bulunacaktır. Burası aktif olarak işaretlidir. Kapalı konuma getirmeniz durumunda artık bildirim sesi almazsınız.

Olur da buna rağmen hala bildirim sesi gelmeye devam ederse uygulamayı telefondan kaldırıp tekrar yükledikten sonra yaşanan aksaklık ortadan kalkacaktır. Siz uygulamayı kaldırıp yükledikten sonra da sorun devam ediyorsa internet bağlantınız ile ilgili ayarları kontrol etmeniz de fayda bulunmaktadır. Telefonun içerisinde bip uygulamasıyla ilgili bildirim ayarlarını kontrol edebilirsiniz. Bip bildirim sesini kapatamıyorum çıkmasın diyen kullanıcılar için gerekli olan ayarları paylaşmış bulunuyoruz.

Bip bildirim sesini kapatamıyorum çıkmasın, bip bildirim sesi kapatma, bip bildirim sesi gelmesin, bip bildirim sesi çıkmasın, bip bildirim sesi kapanmıyor, bip bildirim sesi nasıl kapanır Bip bildirim sesini kapatamıyorum çıkmasın, bip bildirim sesi kapatma, bip bildirim sesi gelmesin, bip bildirim sesi çıkmasın, bip bildirim sesi kapanmıyor, bip bildirim sesi nasıl kapanır

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here