Paylaş

Bip bildirim sesi gelmiyor çıkmıyor. Bip uygulamasında bildirim seslerinin duyulmaması gelen mesajı görmemizde gecikme olmasından dolayı neler yapacağınızı konu aldık.

Bip messenger uygulaması gün geçtikçe daha popüler bir hale gelmektedir. Whatsapp uygulamasına benzerliği ile tüm dikkatleri üzerine çeken uygulamayı gün geçtikçe daha fazla kişinin kullandığını söyleyebilmek mümkündür. Haliyle kullanıcılar da arkadaşlarıyla artık bip messenger uygulaması üzerinden mesaj alışverişinde bulunmaktadırlar. Gelen mesajlara gecikmeli cevap verilmesi sonucunda arkadaşlarımızla aramız açılabilmektedir. Neden geç cevap veriyorsun ya da kendini değersiz hissettirebilirsiniz. Ancak bip messenger uygulamasın da var olan bildirim sesi sayesinde hem titreşim hemde ayrı bir bildirim sesiyle gelen bildirimlerden ses alabiliyorsunuz. Şayet sizin telefonunuz da bip messenger hesabın da bildirim sesi gelmiyor ya da çıkmıyorsa büyük olasılıkla ayarlar kapalıdır. Bu ayarları nasıl aktif hale getirebileceğinizi ve uygulama içerisinde hangi alan üzerinden işlem sağlanacağına birlikte bakacağız.

Bip bildirim sesi gelmiyor çıkmıyor

Bip messenger mesaj bildirim sesi alamıyorum, bip bildirim sesi alamıyorum, bip messenger bildirim sesi gelmiyor, bip messenger bildirim sesi çıkmıyor, bip messenger bildirim sesi neden çıkmıyor. Bip uygulamasında mesajlaşma esnasında telefonu kenara bıraktığınız da bildirimlerin sesinin gelmesi için uygulamadan bu ayarları aktif hale getirmelisiniz. Uygulama da yeni iseniz bunun nereden olduğunu bilmiyor olacağınızdan sizler için incelemeleri tamamlamış bulunuyoruz.

Bip bildirim sesi gelmiyor çıkmıyor

Bildirim geldiğinde ses çıkmasını istiyorsanız bununla alakalı olarak bip uygulamasının içerisine giriş sağlamamız gereklidir. Telefondan bip messenger uygulamasının içerisine giriş yaptıktan sonra sağ alt kısımda bulunan ”Profil” oradan da gelen seçenekler içerisinde ”Ayarlar” bölümüne giriş yapıyoruz.

Bip bildirim sesi gelmiyor çıkmıyor, bip bildirim sesi gelmiyor, bip bildirim sesi çıkmıyor, bip ses gelmiyor, bip bildirim sesi yok, bip bildirim sesi açma

  • Ayarlar bölümüne girdikten sonra gelecek olan ekran bilgilendirmesinde ”Bildirimler” adı altında bir yazı göreceksiniz.
  • Bildirimler kısmına giriş yapıyoruz.
  • Gelen seçenekler içerisinde bildirim sesi olacaktır. Bunun yanındaki tik siz de kapalı olabilir.
  • Onu aktif hale getirmeniz halinde bundan sonrasında gelen bildirimlerin sesini sizler de duyabilirsiniz.

Bip bildirim sesi gelmiyor çıkmıyor diye iletilen işlem aşamaları için belirtilen ayarların ele alınması sorununuza çözüm olacaktır. Takıldığınız noktaları yorumdan belirtebilirsiniz.

Bip bildirim sesi gelmiyor çıkmıyor, bip bildirim sesi gelmiyor, bip bildirim sesi çıkmıyor, bip ses gelmiyor, bip bildirim sesi yok, bip bildirim sesi açmaBip bildirim sesi gelmiyor çıkmıyor, bip bildirim sesi gelmiyor, bip bildirim sesi çıkmıyor, bip ses gelmiyor, bip bildirim sesi yok, bip bildirim sesi açma

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here