Paylaş

Bilgisayarın mac adresini bulma öğrenme. Bilgisayarın mac adresini bilmiyorsanız öğrenmek için doğru yerde olduğunuzu bilmenizi isteriz.

Mac adresleri ürünlerimizin beynidir. Her teknolojik ürünün kendine has bir mac adresi bulunmaktadır. Bu mac adresleri evrenseldir. Tıpkı parmak izlerimiz gibidir. Nasıl ki parmak izimizi takip ederek bizler bulunabiliyorsak cihazın mac adresiyle de o cihazın kendisini bulmamız mümkündür. Bir çok kullanıcı gerek android gerekse de iphone telefonlarının mac adreslerini bulmak isterler. Yapılması muhtemel işlem ayarlarının sağlanabilmesi için de ilgili araştırmaları sizler için gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Aslında çok zor olmasa da bilmeyenler için bazen zorluk yaşatabiliyor. Mac adresinizin öğrenilmesi ya da bulma sırasında sizlerden tek isteğimiz kapsamlıca ele alacağımızı yazımızdaki adımların doğru ve net olacak şekilde takip edilmesi olacaktır. Bu aşamalar sonrasında zorluklar dahil artık sizi yormayacaktır. Sizler de hazırsanız işlem ayarlarına başlayabiliriz.

Bilgisayarın mac adresini bulma öğrenme

Bilgisayarımın mac adresini öğrenmek istiyorum, pc mac adresi nasıl öğrenilir, pc mac adresi nerede, bilgisayarım mac adresi nerede, mac adresimi bulamıyorum, bilgisayarın mac adresini bulamıyorum, pc mac adresi nasıl bulunur, bilgisayarın mac adresi nerede öğrenmek istiyorum. Yönünde gelen bir çok talebin karşılanması ve bilgisayarın mac adresini rahat bir şekilde erişim sağlayabilmeniz için incelemelerin detay bilgilendirmeleri aşağıda yer almaktadır.

Bilgisayarın mac adresini bulma

Bir şeyin öğrenimi sadece araştırmaktan geçer. Aslında zor görülen bir olay oldukça basit hale gelebilmektedir. Bu belirtilen işlem aşamaları için sadece doğru yerde ve doğru bilgilerin net bir şekilde ele alınması yeterli olmaktadır. Şimdi gelelim bilgisayarımızda var olan bir mac adresinin nasıl bulabileceğimize.

  • Konuyu tek tek ele alacağız ki aklınız karışmasın. İlk olarak bilgisayarın sol bölümünde bulunan ”Arama çubuğuna” tıklıyoruz.
  • Arama alanına ”Cmd” yazıp enter’a tıkladığınız karşınıza gelen cmd.exe ya da ”Komut istemi” alanına erişim işlemi gerçekleştiriyoruz.
  • Sayfa açılımı sağlandıktan sonra arama alanına ”ipconfig /all” yazdıktan sonra Enter’a tıklıyoruz.
  • Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra Etherhet adapter yazan yazının altında bulunan ”Physcial Adress” yazısının karşısında ki bilgiler sizin bilgisayarınızın mac adresidir. Bu bilgileri bir yere not alarak işlemlere devam edebilirsiniz.

Bilgisayarın mac adresini bulma öğrenme işlemleri sırasında varsa takıldığınız bir durum bunu yorumdan belirtmeniz halinde tarafımızdan geri dönüşleri yorum üzerinde görebilirsiniz.

Bilgisayarın mac adresini bulma öğrenme, mac adresini bulma, mac adresini öğrenme, pc mac adresi, bilgisayarın mac adresini bulma, pc mac adresi öğrenme

Bilgisayarın mac adresini bulma öğrenme, mac adresini bulma, mac adresini öğrenme, pc mac adresi, bilgisayarın mac adresini bulma, pc mac adresi öğrenme

Bilgisayarın mac adresini bulma öğrenme, mac adresini bulma, mac adresini öğrenme, pc mac adresi, bilgisayarın mac adresini bulma, pc mac adresi öğrenme

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here