Paylaş

Bilgisayarıma office 2019 kuramıyorum. Devam etmek için Windows 10’a sahip olmanız gerekir. Hatası veriyorsa sorununa dair nedenleri kapsamlıca anlatacağız.

Office programları word, excel, slayt gösterimlerini sağlamamıza aracı olmaktadır. Bilgisayarlarımızın içinde olmazsa olmaz programlardır. Microsoft office 2019 alan kullanıcıların yükleme işlemleri sonrasında açma sırasında bazı hatalarla karşı karşıya kalınmaktadır.  Alınan başlıca hatalardan birisi ise bu office ürünü windows 10 gerektiriyor. Lütfen windows’u yükseltip office’i yeniden yüklemeyi deneyin. Şeklinde bir bilgi mesajının gelmesidir. Office 2019 yükleme aşaması sırasında bu hata karşınıza gelirse durum tamamen bilgisayarınızın işletim sistemiyle alakalıdır. Windows son sürümü 10’u herkes tarafından kullanılmasını hedef aldırmaktadır. Haliyle yeni alınan veya eski bilgisayarlarda windows 10’un olmasını istemektedir. Office 2019 ile birlikte de bunu tamamen yürürlüğe koyduğunu görebilmektedir. Alınan hatayı nasıl giderileceğini ve buna nasıl bir çözüm getirebileceğinize birlikte bakabiliriz.

Bilgisayarıma office 2019 kuramıyorum

Bilgisayara office 2019 kuramıyorum, office 2019 neden yüklenmiyor, office 2019 hata alıyor, microsoft office 2019 hata alıyorum, Lütfen windows’u yükseltip office’i yeniden yüklemeyi deneyin ne anlama geliyor. Genelde kullanıcılar ödevlerini ya da işlerinin çoğunu word ve excel üzerinden tamamlamaktadır. Durum böyle olunca bilgisayarın olmazsa olmaz uygulamaları arasına office programı girmektedir. Office 2019 ile ilgili de şimdiden başlıca sıkıntılar baş göstermeye başlamış durumdadır.

Office 2019 yüklenmiyor

Microsoft office 2019 uygulamasının yükleme aşaması sırasında meydana getirmiş olduğu ”Devam etmek için Windows 10’a sahip olmanız gerekir. Bu Office ürünü Windows 10 gerektiriyor. Lütfen Windows’u yükseltip Office’i yeniden yüklemeyi deneyin” hatası sonrasında nasıl bir yol izleneceği merak konusudur.

Öncelikle windows 7, windows 8.1, windows 8 işletim sistemi kullanıcıları microsoft office 2019 yüklemeleri sırasında bu hatalarla karşılaşmaktadır.

Bilgisayarıma office 2019 kuramıyorum, office 2019 yüklenmiyor, office 2019 hata veriyor, office 2019 windows 10 hatası, microsoft office 2019 yüklenmiyor, microsoft office 2019 hata veriyor

  • Hatanın giderilebilmesi için işletim sistemini windows 10’a yükseltmeniz gereklidir.
  • Windows 10 işletim sistemine geçiş sağlamadığınız süre içerisinde Microsoft office 2019 indirilmesi ne yazık ki yapılamayacaktır.
  • Uygulama inmiş olsa bile açma işlemleri sırasında bu hata gelecektir.
  • Hatanın giderilebilmesi için ya office 2019’un altında bir office programı almanız gerekiyor.
  • Ya da işletim sisteminizi windows 10 yüklemesi yaparak devam etmeniz gerekiyor.

Bilgisayarıma office 2019 kuramıyorum hata veriyor diyenlere özel konunun araştırmasını sizler için sağlamış bulunuyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here