Paylaş

Bilgisayarıma facebook yükleme indirme. Windows 10 işletim sistemli bilgisayarınıza Facebook yüklemesinin sağlanması adına gerekenleri paylaşacağız.

Bilgisayarlarda, tablette ve telefonlarımızda Facebook uygulamasını açarak bilgilerimizi kontrol altında tutabiliyoruz. Akıllı telefonların çoğalmasıyla birlikte artık tuşlu telefonlar mazide kaldı diyebiliriz. Çok az derecede kullanım sağlanıyor olsa bile yine kullanan kişiler olsa da genel yoğunluk tamamen kameralı telefonlarda diyebiliriz. Böyle olunca Facebook ve buna benzer sosyal medya uygulamaları da fazlalaşmış bulunuyor. Bilgisayardan genel olarak Facebook’a tarayıcı üzerinden giriş işlemi sağlanmaktadır. Fakat bu alana sürekli internet tarayıcısı üzerinden girmek istemeyen ve tıpkı telefonlardaki gibi masa üstü ekranında olmasını isteyenler de bulunmaktadır. Windows 10 işletim sistemli bilgisayar kullanıyor ve buna bağlı olarak bu bilgisayara Facebook’u kurmak istiyorsanız detaylar yazımızın içerisinde bulunmaktadır. İzleyeceğimiz adımlarla birlikte Facebook artık masa üstü ekranınızda stabil olarak kalacaktır.

Bilgisayarıma facebook yükleme indirme

Windows 10 facebook kurma, windows 10 bilgisayarıma facebook indirme, bilgisayarıma facebook yükleme, bilgisayara facebook kurma, windows 10 bilgisayarıma facebook’u nereden kurabilirim, windows 10 facebook indirme işlemleri nerede. Yönünde yaptığınız araştırmalara etki olmadan sorunsuz şekilde indirimini yapabilmeniz adına gereken adımları sunmuş bulunuyoruz. Belirttiğimiz işlemleri tek tek işleme koymanız halinde sorunsuz şekilde yükleme işlemleri bitecektir.

Windows 10 facebook kurma

Facebook’un bilgisayarınıza indirilebilmesi için Microsoft store mağaza alanına giriş yapmanız gerekecektir. Bu alana nereden giriş yapacağınızı da sizlere ayrıntılı bir biçimde anlatımını gerçekleştireceğiz.

Bilgisayarıma facebook yükleme indirme, pc ye facebook yükleme, bilgisayara facebook kurma, bilgisayarıma facebook kurulmuyor, windows 10 facebook yükleme, windows 10 facebook indirme
  • Windows 10 kullanıyorsanız ve görev çubuğunda Microsoft store bağlantısı görünmüyorsa arama bölümünü açıyoruz.
  • Arama motoruna Microsoft Store yazıp arama sağlattıktan sonra mağaza alanı açılacaktır.
  • Üst tarafta arama sekmesi görmeniz gerekiyor. Arama alanına Facebook yazarak aratmanız taktirde gelen seçenekler içerisinde Facebook dosyasını indirmeniz yeterlidir.
  • İndirme işlemleri sırasında bağlantı giderse yükleme başarısız sonuçlanabilir. O yüzden bunun başarıyla devreye koyulabilmesi için internet bağlantınızın olması gerektiğini bilmeniz de yarar var.
Bilgisayarıma facebook yükleme indirme, pc ye facebook yükleme, bilgisayara facebook kurma, bilgisayarıma facebook kurulmuyor, windows 10 facebook yükleme, windows 10 facebook indirme

Windows 10 işletim sistemli bilgisayarınıza Facebook uygulamasını masa üstü ekranına kurmak için yukarıda bahsedilen ayarları yapmanız yeterlidir. Yaptığımız bu ayarlar netice vermediği taktirde bize durumu yorum bölümünden iletmeniz dahilinde gereken ayarları tekrar gözden geçireceğiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here