Bilgisayardan whatsapp’a hikaye eklenebilir mi. Bilgisayar üzerinden whatsapp hesabına bağlıyken durum eklemesi yapıp yapılmayacağına dair detaylar haberimizde.

Whatsapp uygulamasını whatsapp web kullanımı yaparak bilgisayar üzerinden kullanım sağlayabilmek mümkündür. Telefonlarınızın sohbet alanına gelerek sağ üst alandan üç çizgili bölüme tıklayıp whatsapp web alanına girdikten sonra kodu bilgisayar ekranına ki whatsapp web alanına tarama yapmanız yeterlidir. Bilgisayardan resim alışverişi ya da video alışverişi gerçekleştirebiliyorsunuz. Yani whatsapp hesabında yaptığınız tüm işlemleri whatsapp web aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz. Ancak bazı kullanıcılarımız sıklıkla kullanım yaptıkları durum özelliklerini bilgisayardan kullanım sağlanabiliyor oluşuyla ilgili merak içerisindeler. Yani uygulamaya bilgisayardan bağlıyken bilgisayardan duruma bir resim eklenebilir mi? Ya da beğenilen kısa bir videonun eklemesi yapılabilir mi? Yapılabiliyorsa bu alan nerede diyenlere özel yazımızı hazırlamış bulunuyoruz.

Bilgisayardan whatsapp’a hikaye eklenebilir mi

Pc üzerinden whatsapp hesabına girdiğimde durum ekleyebilir miyim?, bilgisayardan whatsappa hikaye nasıl eklenir, bilgisayardan whatsapp uygulamasına durum eklenebilir mi?, whatsappa bilgisayardan hikaye eklenmiyor. Whatsapp web alanı üzerinden bilgisayara bağlıyken durum eklemek isteyenlere özel yazımızı hazırlamış bulunuyoruz.

Whatsapp bilgisayardan hikaye nerede

Gün içerisinde yoğun iş temposundan ötürü telefonlarını elimize alamamaktayız. Fakat işinin büyük bir zamanını bilgisayar üzerinden sağlayan kullanıcı kitlesi uygulamalara bilgisayardan girerek işlemleri sağlayabilmektedir.

Bilgisayardan whatsapp'a hikaye eklenebilir mi, whatsapp pcden durum ekleyemiyorum, whatsapp bilgisayardan hikaye eklenmiyor, whatsapp bilgisayardan hikaye nerede, whatsapp bilgisayardan hikaye görünmüyor, pcden whatsapp hikaye eklenebilir mi

Whatsapp uygulaması içinde whatsapp web alanı üzerinden giriş gerçekleştirebilmek mümkündür. Lakin bu alanda durum özelliğini ekleyebilmek henüz daha aktif değildir. Yani böyle bir yenilik whatsapp web alanına gelmediği için bilgisayardan durum eklemesi sağlanamamaktadır.

Her ne kadar uygulamaya bilgisayardan üzerinden bağlıyken durum ekleme alanı olmasa da uygulamalara gelen yenilikler durmak bilmemektedir. Eminin whatsapp web alanına da getirilecek olan güncelleme ile birlikte durum özelliğini de bilgisayardan eklemesini sağlayabilirsiniz. Böyle bir güncelleme geldiğinde yazımızı sizler için hazırlamış bulunacağız.

Bilgisayardan whatsapp’a hikaye eklenebilir mi sorusunu merak edenlere özel hazırladığımız bu yazımız sonrasında aklınıza takılan bir bilgi varsa bize yorum kısmından sorabilirsiniz. Dilerseniz sizler için hazırlamış olduğumuz iphone rahatsız etme modu çalışmıyor yazımıza da göz atabilirsiniz. Umarım hazırlanan yazımız sizler için faydalı olmuştur.

Bilgisayardan whatsapp'a hikaye eklenebilir mi, whatsapp pcden durum ekleyemiyorum, whatsapp bilgisayardan hikaye eklenmiyor, whatsapp bilgisayardan hikaye nerede, whatsapp bilgisayardan hikaye görünmüyor, pcden whatsapp hikaye eklenebilir mi

 

Önceki İçerikiphone rahatsız etme modu çalışmıyor
Sonraki İçerikWindows 10 görev çubuğu saydamlığı kapatma
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz