Bilgisayardan iPhone Müzik Atma Yükleme adımlarını nasıl sağlayacağınızı anlatımını yazımızda ele alacağız. iTunes müzik yükleyemiyorum ya da atamıyorum diye sorun yaşayan kullanıcılarımız için kolay bir şekilde işlemlerini nasıl sağlayacağını hazırlamış bulunmaktayız.

iPhone kullanıcılarının müzik atma işlemleri adımında yaşadıkları sorunlardan ötürü ayarların tam olarak nasıl sağlanacağı merak konusu olmuştur. Haliyle konunun incelemesini sizler için gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Bilgisayarınız üzerinden iPhone müzik atma adımlarının yapımı için neler sağlamanız gerektiğini 2 yöntem ile sizlere sunacağız. Uygulayacağınız iki yöntem ile birlikte bilgisayarınızdan iphone telefonunuza müzik atma işlem adımlarını sağlamış olacaksınız. Böylelikle cep telefonunuzda istediğiniz müziklerin yükleme adımlarını gerçekleştirmiş olacağız. Bazı kullanıcılarımız ayarların yapılandırılması sırasında hata yaptıklarından ötürü sorunlar oluşmasından dolayı yapacağımız ayarlar sonrasında böyle bir hata ile karşılaşmayacaksınız.

Bilgisayardan iPhone Müzik Atma Yükleme

İphone müzik atma, itunes müzik yükleyemiyorum, iphone müzik atamıyorum, itunes müzik atma, iphone kolay müzik atma, müzik yükleme, müzik yükleyemiyorum, şarkı atamıyorum, bilgisayardan iphone telefonuma şarkı atamıyorum, iphone şarkı yüklenmiyor, iphone şarkı atılmıyor ve benzeri alınan hataların giderilip sorunsuz bir şekilde kullanımlarının gerçekleştirilebilmesi adına yapılacak ayarları aşağıda sizlere tek tek anlatacağız.

iPhone Müzik Atamıyorum

Bilgisayarınız üzerinden iphone telefonunuza müzik yüklemesinin sağlanabilmesi adına aşağıdaki adımları incelemeniz yeterli olacaktır.

  • İlk olarak bilgisayarımız üzerinden iTunes uygulamasını açıyoruz, daha sonrasında iPhone telefonumuzun şarja taktığımız kabloyu kullanarak cihazı bilgisayarımıza bağlıyoruz.
  • Yaptığımız işlem sonrasında iTunes cihazımızı tanımasını gerçekleştirecektir. iTunes uygulaması içerisinde cihazınızı görüp görmediğini içeriğinde yer alan bilgi doğrultusunda kontrol sağlayabilirsiniz.
  • Daha sonrasında sayfada bulunan iPhone yazısının düğmesine tıklayıp telefonunuza yükleyeceğiniz video ve müziklerin elle yönet alanına tıklıyoruz.
  • Ayarlarımızı sağladıktan sonra artık son işlem adımına geliyoruz. Yani yüklemek istediğimiz müzik dosyalarını sürükleyip bu alana getirip bırakmanız halinde sorunsuz bir şekilde müziklerin atmasını sağlayabilirsiniz. Son adımda yapmanız gereken işlem ise Eşzamanla adı altında yer alan butona tıklıyoruz. Ve yüklemek istediğimiz müzikler iPhone telefonumuza yüklenmiş olacaktır.
  • Yükleme sırasında bir hata alınması halinde bu durum attığınız müziklerin Mp3 dosya yüklemelerinde sorun olmasından kaynaklanmaktadır.

iPhone Kolay Müzik Atma

iPhone cihazınıza bilgisayarınızdan kolay bir şekilde müzik yüklemesinin ikinci adımı ise aşağıdaki şekildedir.

  • İlk olarak bilgisayarımıza yüklediğimiz iTunes uygulamasının en son sürümünün yüklü olup olmadığından emin olmanız gerekecektir. Bunun için uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemesini sağlayabilirsiniz.
  • Yaptığınız işlem sonrasında telefonumuzu USB kablo bağlantısı üzerinden bilgisayarımıza bağlıyoruz.
  • Sonrasında iTunes uygulamasını açıp pencerenin sol üst alanında bulunan arşiv kısmında yer almakta olan ”Müzikler” alanına tıklıyoruz.
  • Daha sonrasında yüklemek istediğimiz müzik dosyalarını yine sürükleyip bu alana getiriyoruz.
  • iTunes üzerinde bulunan aygıtlar menüsü alanından müzik alanına tıklayıp ”Eş Zamanla” butonuna tıklıyoruz.

Yapılan aşamalar tamamlandığında artık işlem adımlarınız tamamlanmış olacaktır. ”Uygula” demeniz halinde yüklemeler başarılı olacak şekilde sağlanacaktır. Haliyle sorun olmadan bilgisayardan iPhone cihazınıza müziklerin atma adımlarını tamamlamış olacaksınız.

Bilgisayardan iPhone Müzik Atma Yükleme, iphone müzik atma, itunes müzik yükleyemiyorum, iphone müzik atamıyorum, itunes müzik atma, iphone kolay müzik atma, müzik yükleme

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz