Paylaş

Bilgisayardan instagram resim yükleyemiyorum. İnstagram pc üzerinden fotoğraf nasıl yükleneceğini adım adım paylaşıp sorunu gidereceğiz.

Elimizde telefonların düşmemesine sebebiyet veren uygulamalardan bir tanesi de instagram’dır. İnstagram’da paylaşılan video ve resim içeriklerine bir de hikayeler eklenince hiç çıkmamaya başladık. Fakat bazen işimiz gereği telefonları elimize alamayabiliyoruz. Bilgisayardan da bu paylaşımları takip etmek için bilgisayar üzerinden instagrama giriş yaparak yapılan paylaşımları görebiliyoruz. Sadece paylaşımları görmek istemeyebilirsiniz. Bu alanda gönderilere yorum yapabilir ya da beğenilerinizi ekleyebilirsiniz. Tüm bu aşamaları göz önünde bulundururken aynı zaman da bilgisayarının masa üstünde bulunan görselleri instagram hikayesinde ya da ana profilinde paylaşmak isteyen bir çok kullanıcının da olduğunu belirtmekte fayda bulunmaktadır. Bilgisayarınızda bulunan resmin instagrama eklenebilmesi için konunun araştırmasını kapsamlıca yaptık. Aslında yapılacak işlemleriniz o kadarda zor değil. Birlikte yapacağımız bir kaç dokunuş sonrasında sizler de artık bilgisayardan instagrama resim yüklemesi gerçekleştirebilirsiniz.

Bilgisayardan instagram resim yükleyemiyorum

Pcden instagrama fotoğraf nasıl yüklenir, bilgisayardan instagrama resim yükleme, instagram pcden resim yüklenmiyor, instagrama bilgisayardan foto nasıl yüklenir, instagram pcden resim yükleme, bilgisayar üzerinden instagram resim yükleyebilir miyim?. Bilgisayarınızdan instagrama resim yükleyebilmeniz için herhangi bir eklenti ya da uygulama olmadan işlemlerin nasıl yapacağınıza dair tüm detayları haberimizde yayınlayacağız.

instagram pcden resim yükleme

Bilgisayarınızdan google chrome tarayıcısına giriş yaparak instagram hesabınızın içerisine giriş işlemi gerçekleştiriyoruz. Hesaba giriş yaptıktan sonra F12 tuşuna sadece 1 kez olmak üzere basalım. Ardından ekran penceresinin sağ üst alanına farklı bir alan gelecektir. Bu alanda ok’un gösterdiği yere fareniz ile geliyorsunuz.

Bilgisayardan instagram resim yükleyemiyorum, instagram pcden resim yükleme, pc instagrama foto yükleme, instagram bilgisayardan resim yükleme, bilgisayardan instagrama resim yükleme, instagram bilgisayardan resim yüklenmiyor

  • Oraya tıkladıktan sonra ise sayfayı bir kere yenileyin. Yenileme işlemlerini ele aldığınız da bilgisayarda kullanılan instagram’ın sanki mobil uygulama gibi olduğunu görebilmeniz mümkündür.
  • Bundan sonraki aşama da artık ister hikayeye resim koyabilirsiniz. İsterseniz de normal olarak resim eklemesi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Bilgisayardan instagram resim yükleyemiyorum diyenler bahsedilen bu ayarları yaptıktan sonra eminim sorunsuz bir şekilde resimlerini yüklemeye başlayabilecektir.

Olur da sorun olur ise bizlere durumu yorum kısmından belirtmeniz de fayda bulunmaktadır.

 

Bilgisayardan instagram resim yükleyemiyorum, instagram pcden resim yükleme, pc instagrama foto yükleme, instagram bilgisayardan resim yükleme, bilgisayardan instagrama resim yükleme, instagram bilgisayardan resim yüklenmiyor

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here