Paylaş

Bilgisayardan instagram mesaj atma 2018. İnstagram hesabınızdan bilgisayar üzerinden dm gönderebilmek için nelerin gerekli olduğunu yazımızda anlatacağız.

Son dönemlerin en göz de uygulamalarından birisi olan instagram hesaplarında kullanıcılar bilgisayardan mesaj atma özelliğinin gelmesini bekliyorlar. Çalışma ortamında sürekli telefonları elimize alamadığımız için gezintilerini yapamamaktadırlar. Tıpkı Facebook, twitter ve whatsapp uygulamalarında olduğu gibi instagram hesabında da bilgisayar alanından mesajlaşma özelliğinin gelmesi beklenmektedir. İnstagram yetkilileri bu durumla ilgili olarak çalışmalarına devam ediyor olsa da bizler sizlere bilgisayardan mesaj atma işleminin nasıl sağlanacağını göstereceğiz. Yapacağımız bu işlem için aracı uygulama kullanmamız gereklidir. Harici durumda instagram’ın bilgisayar alanında mesajlaşma özelliği henüz daha aktif değildir. Haliyle bilgisayarımız üzerinden arkadaşlarımızla, sevdiklerimizle ya da takip ettiklerimizle nasıl mesajlaşma içerisine giriş yapacağımıza birlikte bakacağız. Böylelikle artık sizler de iş yeriniz de sürekli telefonu elinize almadan bilgisayarınız üzerinden mesaj alışverişiniz de bulunabilirsiniz.

Bilgisayardan instagram mesaj atma 2018

İnstagram bilgisayardan mesaj atabilir miyim?, instagram bilgisayardan neden mesaj atılmıyor, instagram bilgisayardan mesaj atmıyor, instagram bilgisayarda mesaj bölümü yok, instagram bilgisayarda dm alanı yok mu?, instagram mesaj alanını bilgisayarda bulamıyorum, bilgisayarımdan instagram mesaj atma, pc’den instagram üzerinden mesaj atmak istiyorum. Bilgisayar alanında açmış olduğumuz instagram hesabında mesajlaşma kısmının olmaması bir çok kullanıcıyı bu bağlamda sıkıntıya sokmaktadır. Çünkü bazı kullanıcılar çalıştıkları iş yerlerinde, ofisinde ya da başka sebeplerden dolayı sürekli telefonları eline alamamaktadır.

instagram bilgisayardan dm atma

Bilgisayarınızdan instagram uygulamasının içerisine var olan kullanıcı adı ve şifre bilgilerinizle giriş yaptıktan sonra hesap hareketleri gelecektir. Burada arkadaşlarınızın paylaşmış oldukları videoları ve buna bağlı tüm içerikleri kontrol edebilirsiniz. Fakat birine mesaj atma isteğinde bulunduğunuz mesaj bölümünün gözükmediğini sizler de fark etmişsinizdir.

Bilgisayardan instagram mesaj atma 2018, bilgisayardan mesaj atma, bilgisayardan dm atma, instagram bilgisayardan mesaj atma, instagram bilgisayardan dm atma, instagram pc dm atma

Bu durumun çözüme kavuşabilmesi için Buraya tıklayarak ilgili uygulamayı bilgisayarımıza indiriyoruz. İndirme yapacağınız uygulamanın adı BlueStacks uygulamasıdır. Ücretsiz ve güvenilir bir uygulama olmasından ötürü gönül rahatlığı ile bilgisayarınıza indirme işlemlerini sağlayabilirsiniz. 251 MB boyutunda olan bu uygulama fazla internet erişimini de götürmeyecektir.

Bilgisayardan instagram mesaj atma 2018, bilgisayardan mesaj atma, bilgisayardan dm atma, instagram bilgisayardan mesaj atma, instagram bilgisayardan dm atma, instagram pc dm atma

Uygulamayı indirip kurduktan sonra daha sonrasında çalıştırarak Google hesabımıza erişim sağlıyoruz. Google hesabından instagram uygulamasını açarak çalıştırın. Artık sizler de bilgisayarınızdan kişilerle mesajlaşma içerisine giriş sağlayabilirsiniz. Sorun yaşamanız halinde bizimle yorum alanından iletişime geçebilirsiniz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here