Paylaş

Bilgisayardan instagram hikaye eklenmiyor. İnstagram hesabınıza bilgisayarda bulunan bir resmi hikaye alanına ekleme işlemleri için yapacağınız ayarlar aşağıdaki gibidir.

Bilgisayardan whatsapp, facebook ya da instagram kullanan kişilerin sayısı oldukça fazladır. İnstagram’da bazı durumlar bilgisayar alanında daha farklı ilerlemektedir. Örneğin dm alanı veya diğer seçeneklerin olduğu ekranlar kapalı konumdadır. Ancak yapılan hikaye paylaşımlarını ya da video paylaşımlarını bilgisayardan izleyebilmek mümkündür. İnstagram’a normal olarak resim yükleme işlemlerini nasıl olduğuna dair bilgileri paylaşmıştık. Yine aynı şekilde hikaye özelliğinin en çok kullanıldığı instagram’da hikaye alanına bilgisayardan nasıl ekleme yapacağınızı kaleme aldık. Beğenilen bir içeriğin bilgisayar içerisinde hikaye alanına ekleme yöntemlerine kısaca göz atarak sorunumuzu ortadan kaldıracağız.

Bilgisayardan instagram hikaye eklenmiyor

Pcden instagram hikayesine foto ekleme, instagram hikayeme bilgisayardan nasıl resim eklenir?, bilgisayarımdan instagram hikayeme resim ekleme, instagram hikayeme pcden resim eklenir mi?, Evet arkadaşlar, bundan sonraki süreç içerisinde bilgisayardan instagram hikaye alanına fotoğraf ya da video ekleme işlemlerini çok rahat bir şekilde yapabilirsiniz. İşlemlerin detay bilgilerini ise aşağıda bulabilirsiniz.

instagram pcden hikaye ekleme

Bilgisayarımızda bulanan bir görseli hikaye alanına eklemek için ilk olarak google chrome tarayıcısı üzerinden instagram uygulamasına giriş işlemi sağlıyoruz. İnstagram’a girişi yaptıktan sonra ise bilgisayar klavyesinden F12 ye bir kere basmanız yeterlidir.

Bilgisayardan instagram hikaye eklenmiyor, pcden instagrama hikaye ekleme, instagram bilgisayardan hikaye ekleme, instagram pcden hikaye ekleme, pcden instagrama resim eklenmiyor, instagram hikayeme bilgisayardan foto ekleme

  • Ardından karşınıza gelecek olan sayfanın orada telefon ikonuna benzer bir işaret göreceksiniz.
  • Ki zaten görselde de ok işaretinin olduğu yer olarak belirlenmiştir.
  • Buraya tıkladıktan sonra instagram uygulamanız sanki mobil uygulaması halinde dönüşecektir.
  • Olur da siz bu aşamada hala daha ekleme yapacağınız alanı göremezseniz bu durumda sayfayı bir kere yenilemeniz de fayda bulunmaktadır.
  • Onun sonrasında hikayen diye alanın geldiğini görmeniz mümkündür.
  • + işaretine tıklayıp bilgisayarınızın içerisinde bulunan görseli hikaye alanına ekledikten sonra işlemleriniz tamamlanacaktır.
  • Normal galeri alanında hikayeye eklemeyi nasıl yapıyorsak artık bilgisayarımız üzerinden hikaye eklemesi sağlamak istediğimiz de de görseli masa üstünden alıp işlemleri sağlayabiliriz.

Bilgisayardan instagram hikaye eklenmiyor, pcden instagrama hikaye ekleme, instagram bilgisayardan hikaye ekleme, instagram pcden hikaye ekleme, pcden instagrama resim eklenmiyor, instagram hikayeme bilgisayardan foto ekleme

Bilgisayardan instagram hikaye eklenmiyor problemi için bahsedilen ayarlar netice vererek eklemeleri sağlayabilirsiniz. İyi gezintiler dilerim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here