Paylaş

Bilgisayarda youtube arama geçmişini temizleme. Pc’de youtube aramalarının silinebilmesi ve tüm verilerin temizlenmesi adına yapacağınız işlemleri hazırladık.

Bir konu ya da bir durumun araştırması için her alanda arama sağlamaktayız. Telefonlarda var olan sosyal medya hesaplarında birini bulmak için o kişiyi arama butonuna yazıyoruz. Onun dışında bilgisayarımız üzerinde de tarayıcılar içerisinde aramalarımızı gerçekleştirebiliyoruz. Ve bu tarayıcıların geçmişinin temizlemesini sağlayarak ziyaret edilen yerlerin silinmesini sağlıyoruz. Onun dışında youtube üzerinde bir videonun aramasını sağladıysanız eğer bilgisayar tarayıcınızın sıfırlanması yeterli değildir. Youtube için de arama geçmişinin silinmesi gerekiyor. Bilgisayarda youtube arama geçmişinin tamamen silinebilmesi için de durumu inceledik. Başka birinin youtube uygulaması içinde hangi aramaları sağladığını görmemesi için geçmiş bilgilerinizin silinmesini yapmanız gereklidir. Bu konu da youtube kullanıcı gizliliğini en üst seviyede tutmaktadır. Geçmişin bilgisayardan silinmesini istiyorsanız ayarları aşağıdaki gibi yapabilirsiniz.

Bilgisayarda youtube arama geçmişini temizleme

Pc de youtube aramalarını silme, bilgisayarımda youtube aramalarını temizleme, youtube aramalarını bilgisayardan silme, youtube geçmişimi bilgisayarda nasıl silerim?, youtube aramalarının silinmesi için ne yapmam gerekiyor. Şuan bilgisayarınız başında oturuyorsanız arkanıza doğru yaslanarak belirtilen aşamaları yapmanızı istiyoruz. Sonrasında aranan ne var youtube üzerinde silinecektir.

Pc youtube geçmişi temizleme

Oldukça basit olan bu işlem bilgisayar üzerinde daha basit bir hal almaktadır. Yapılması gereken tek işlem bilgisayardan youtube alanına girmek olacaktır. Youtube girdikten sonra sol tarafta bulunan ”Geçmiş” butonuna tıklıyoruz. Geçmişe tıkladıktan sonra ise ekranın sağına seçeneklerin geldiğini görmüş olacaktır.

Bilgisayarda youtube arama geçmişini temizleme, pc de youtube geçmişi silme, bilgisayarda youtube geçmişi silme, pc de youtube geçmişi temizleme, youtube geçmişi temizleme pc, youtube geçmiş silme pc

Gelen seçenekler içerisinde arama geçmişinin yanında var olan boşluk noktasını işaretleyip aşağıda bulunan geçmişi temizle butonuna tıklamanız yeterlidir. Yapılan bu aşamalar sonrasında arama yaptığınız yazılar arama butonuna tıklandığında çıkmayacaktır.

  • Olur da bu işlem sonrasında da sorun yaşarsanız eğer ctrl+h basarak tarayıcı geçmişinin temizlemesini gerçekleştirelim.
  • Bu saye de verilen silinecektir. Temelde istediğiniz işlemler var olan bu ayarlar sayesinde çözülecektir. Ama bazen direk devreye girmeme durumlarında tarayıcı verilerini temizlemek işe yaramaktadır. Olmaz ise bilgisayarı bir kez kapatıp açabilirsiniz.
  • Youtube platformu için tüm sorunları ve merak edilenleri ele almaya devam edeceğiz.

Bilgisayarda youtube arama geçmişini temizleme, pc de youtube geçmişi silme, bilgisayarda youtube geçmişi silme, pc de youtube geçmişi temizleme, youtube geçmişi temizleme pc, youtube geçmiş silme pc

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here