Paylaş

Değerli arkadaşlar, yayınladığımız bu yazımızda Bilgisayarda birden fazla whatsapp web açma kullanma istiyorsanız bunu nasıl yapacağınızı kontrol edeceğiz.

Telefonlarımıza sohbet uygulaması olarak yüklemiş olduğumuz Whatsapp uygulamasını artık web sürümüyle birlikte bilgisayarınızdan da kullanabiliyorsunuz. Bilgisayarlarından whatsapp web kullanımı gerçekleştiren kullanıcılar ise birden fazla kullanım yapılıp yapılmadığını merak etmektedir. Bilgisayarda birden fazla whatsapp web açma kullanma için nelerin gerekli olduğuna beraber bakacağız.

  • Normal koşullarda whatsapp uygulamasını bilgisayarınıza indirip oradan da kullanabilirken whatsapp web üzerinden de kullanım sağlamanız mümkündür.
  • Çoklu whatsapp web diye adlandırdığımız bu sistemde kullanımların nasıl ilerleneceği konusunda bir fikre sahip değilseniz eğer üzülmeyin.
  • Sizinle paylaşacağımız birkaç tüyo ile birlikte artık sizde bilgisayarınızdan birden fazla whatsapp web bağlantısı kurabileceksiniz.

Bilgisayarda birden fazla whatsapp web açma kullanma

birden fazla whatsapp web kullanma

Birden fazla whatsapp web kullanma için araştırma içerisine girdiyseniz o halde ayarlarınızı nasıl sağlayacağınıza bakalım. Bildiğiniz üzere whatsapp web alanına bağlantıyı kurabilmeniz için tarayıcınızdan boş bir sayfa açın. Arama satırı bölümüne ‘’Whatsapp web’’ yazarak enter tuşuna basın.

Gelen ekranda whatsapp web QR kodunu okutarak bağlantınızı sağlayabilirsiniz. Bağlantı sağladıktan sonra farklı bir sekme açıp tekrar ayrı bir telefonu bağlamaya çalıştığınızda sizin bağlantı kurduğunuz whatsapp uygulamanız gelecektir. Ayrı ayrı cihazlarınızı kullanmak istediğiniz için yapmanız gereken işlem ise gizli sekme açmak olacaktır.

Gizli sekme açtığınızda istediğiniz kadar ayrı cihazlardan whatsapp web uygulamanızı açabileceksiniz. Bu konuda bir kısıtlama gelmeyecektir. Gizli sekmeyi açtığınızda whatsapp web erişim yapılamaz ise bunun ayrı nedenleri olabilir. Cihazınızın internet bağlantısı olmadığından dolayı hata alıyor olabilirsiniz. Bağlantılarınızı gözden geçirerek deneme gerçekleştirin.

Bilgisayarda fazla whatsapp web açma

Bilgisayarda birden fazla whatsapp web açma kullanma

Bilgisayarda fazla whatsapp web açma işlemlerinizin nasıl sağlandığını ayrıntılarıyla birlikte yukarıda verdik. Ayarlar esnasında bağlantılarınızı kontrol ediyor olmanıza rağmen sorun devam ederse gelen güncellemeleri inceleyin. Güncellemeleri devreye alıyor olmanıza karşın yine de problem yaşarsanız bunu bize yorumda bildirebilirsiniz.

Whatsapp’ın bize ulaşın alanına girerek oradan da sorununuzu bildirebilirsiniz. Sorun yetkililer tarafından incelendikten sonra probleminiz kısa süre içerisinde çözüme kavuşacaktır. Umarım sizin için faydalı bir yazı olmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here