Paylaş

Merhabalar, bugün sizlere Beko tv youtube kendiliğinden atıyor sorunu için neler yapmanız gerektiğini ayrıntılı bir şekilde anlatacağız.

Beko tv youtube sürekli kapanmasın istiyorsanız izleyeceğiniz çözüm yollarını ayrıntılı bir şekilde kaleme aldık. Beraber yapacağımız ayarlar sonrasında sorununuzu çok kolay bir şekilde çözüme ulaştırabilirsiniz. Bu aşama da sizden istediğimiz adımları doğru olacak şekilde işleme koymanızdır.

Cihazınızda oluşan sıkıntının çözüme kavuşabilmesi için ilk olarak televizyonun kablo bağlantılarını gözden geçirmelisiniz. Bağlantılardan kaynaklı sorun yaşıyor olabilirsiniz. Bağlantılarınızı kontrol ettikten sonra hala daha sorun devam ediyorsa bu durumda modem ile televizyon arasındaki kablo bağlantılarınızı incelemelisiniz. Diyelim ki bunları da kontrol ettiniz ama sorun hala devam ediyor bu durumda diğer kontrollerin neler olduğuna birlikte bakacağız.

Uygulama kendiliğinden kapanmasın

Youtube uygulamanız sürekli kapanmasın istiyorsanız kablosuz bağlantılara göz atmalısınız. Televizyonunuzda kablosuz şekilde bağlantı kuruyorsanız eğer kablolu olacak şekilde bağlanın. Youtube kapanma sorunu sadece televizyonunuzda mı meydana geliyor bunu inceleyin.

İncelemeleriniz sonucunda internet bağlantısıyla ilgili de bir problem görünmüyorsa bu durumda televizyon kumandasını kontrol edeceğiz. Kumandayla ne alakası var kardeşim diyebilirsiniz. Evet haklı olabilirsiniz ama kumanda da EXİT tuşu takılı kalmışsa bu da youtube uygulamanızın kapanmasına neden olabilir. Tüm ayrıntıları gözden geçirmeniz gerekiyor.

Beko tv youtube kendiliğinden atıyor

Beko tv youtube kendiliğinden atıyor sorunu için kumandanız ile ilgili de bir problem yok ise o halde cihazın tarih ve saat ayarlarını kontrol edin. Burada bir hata olmasından dolayı sürekli kapanıyor olabilir. Yine aynı şekilde ön belleğin dolmasından dolayı sürekli kapanma sorunu yaşıyor olabilirsiniz. Ön belleği boşaltıp tekrar deneme yapın.

Beko televizyonunuzun modeli Youtube desteğini kaldırmış olabilir. O yüzden hemen Beko müşteri hizmetleriyle iletişime geçerek cihazınızın youtube desteğinin kaldırılıp kaldırılmadığını öğrenebilirsiniz. Youtube desteği kalkmışsa yapabileceğiniz çok fazla bir işlem bulunmamaktadır. Eğer televizyonunuzu yeni aldıysanız aldığınız yer ile iletişime geçebilirsiniz.

Beko tv youtube kendiliğinden atıyor problemi için yukarıdaki işlemleri devreye koymanız yeterlidir. Siz de artık sorunun çözümüne hakimsiniz. Takıldığınız yerler olursa bize bunu yorumdan iletebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here