Paylaş

Başkasının rehberinde olduğumu nasıl anlarım. Telefonumuza numarasını eklediğimiz birinin rehberinde olup olmadığını öğrenebilmeniz için konuyu ele aldık.

Yeni tanışmış olduğumuz kişilerin numaralarını alarak rehberimize kayıt etmekteyiz. Bu işlem sonrasında o kişiyi çaldırarak ya da mesaj atarak sizin numaranızı da kaydetmesini istiyoruz. Genel olarak mesaj attığımız ya da çaldırdığımız kişide sizi unutmaması için telefon numarasını rehberine kayıt etmektedir. Bazen de numaramızın başka birinde olup olmadığını numaramızı silip silmediğini anlamak istiyoruz. Kendi rehberimizde varken karşı tarafın rehberinde olup olmadığını öğrenebilmenin ne gibi yöntemlerin olduğuna beraber bakacağız. Normal koşullarda sizin hiçbir şekilde iletişiminiz olmamış olan birinde sizin telefon numarasının olma ihtimali yüzdelik dilimde 0 diyebiliriz. Ama belli bir iletişime geçtiğiniz kişiyi siz aradığınız da numaranız karşı tarafta varsa o zaten size telefonu açtıktan sonra isminizle hitap edecektir. Fakat bir yöntem değil sadece anlama yoludur. Yöntemleri yazımızın içerisine bakarak işleme alabilirsiniz.

Başkasının rehberinde olduğumu nasıl anlarım

Numaram karşı tarafta var mı, numaram karşı tarafta kayıtlı mı, kimin rehberinde varım, kimin rehberinde kayıtlıyım, birinin rehberinde olup olmadığımı nasıl anlayabilirim, birinin rehberinde kayıtlı mıyım öğrenebilir miyim? Kimlerin rehberinde var olduğunuzu anlayabilmenin bir program ile yolunun olmadığını paylaşabiliriz. Sizler nasıl tanıdığınız kişileri rehberinize kayıt ediyorsanız karşı taraf içinde bu işlem aynen belirtilen şekilde ilerleme yapmaktadır.

Kimin rehberinde kayıtlıyım

Genel olarak birinin rehberinde olup olmadığını kontrol etmek için whatsapp uygulamasını kullanabilirsiniz. Aracı tutacağınız uygulamada da verileri tam anlamıyla anlamayabilirsiniz. Hakkında kısmını, durum paylaşımlarını sadece kişilerim olarak belirlemiş olabilir. Siz de onun bu bilgilerini görebiliyorsanız rehberinde olduğunu anlayabilirsiniz.

Başkasının rehberinde olduğumu nasıl anlarım, numaram kimde kayıtlı, numara karşı tarafta var mı, kimin rehberinde kayıtlıyım, kimin rehberinde varım, kimde numaram kayıtlı

Fakat karşı tarafın bilgilerini görülmesi için herkes yapıp yapmadığını anlamak içinde ortak bir arkadaşa ihtiyacınız bulunmaktadır. Ortak arkadaşınız yaptığı durum paylaşımlarını ve kişiye bağlı her şeyi görebiliyor siz göremiyorsanız buradan anlayabilirsiniz. Ama bunu da tam olarak anlayamadığınızı yenilemekte yarar bulunmaktadır.

Başkasının rehberinde olduğumu nasıl anlarım, numaram kimde kayıtlı, numara karşı tarafta var mı, kimin rehberinde kayıtlıyım, kimin rehberinde varım, kimde numaram kayıtlı

Birinin rehberinde kayıtlı olup olmadığınızı anlayabilmenin en güzel yöntemi ise karşı tarafla iletişimiz varsa onu aramak olacaktır. Aradığınızda eğer sizi bilerek hareket ederse buradan anlayabilirsiniz. Bunun için geliştirilmiş olan herhangi bir uygulamanın olmadığını bilmenizde yarar bulunmaktadır.

2 YORUMLAR

  1. Benim wsap kodu geliyor zaman gelecek çubuk gelsin kodu istiyorum kodu açıyorum wsap açmıyor kodu istiyorum kodu açıyorum wsap açmıyor kodu istiyorum kodu açıyorum wsap açmıyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here