Paylaş

Badoo nedir ne işe yarar nasıl kullanılır. Badoo uygulaması hakkında merak edilenleri kapsamlı bir şekilde sizlerin huzuruna sunmuş bulunuyoruz.

Telefonlarımızın özelliklerine bağlı olacak şekilde uygulamalarında çeşitliliği artmaktadır. Sosyal medya uygulamaları arasında facebook, twitter, instagram gibi başı çeken platformların yanı sıra yeni çıkan uygulamalarda artık geliştirilmektedir. Badoo ise 2006 yılında tanışma ağı olarak kullanıcılarının huzuruna çıkarılmış durumdadır. Badoo platformu da bir nevi sosyal medya uygulaması olarak kullanılmaktadır. Ancak bazı ziyaretçilerimiz badoo ile ilgili yeteri bilgiye sahip olamadıkları için uygulamanın ücretli olup olmadığı merak edilmektedir. Badoo ne işe yarar, nasıl kullanılır bunlara dair tüm detayları paylaşacağız. Badoo uygulamasında da video ve resim paylaşım işlemleri sağlayabiliyorsunuz. Onun dışında karşılıklı oyunlarla oynamakta olduğunuz oyuna ilişkin arkadaşlık kurabiliyorsunuz.

Badoo nedir ne işe yarar nasıl kullanılır

Badoo nedir, badoo ne işe yarar, badoo nasıl kullanılır, badoo ücretli mi, badoo hakkında merak edilenler, badoo nasıl indirilmektedir. Sosyal medya uygulaması badoo ile ilgili tüm bu merak ettiklerinizi hazırlamış olduğumuz yazıda kapsamlıca derlemiş bulunuyoruz. Bu sayede sizlerde gönül rahatlığı ile uygulamayı kullanabilirsiniz.

Badoo nasıl kullanılır

Telefonumuza badoo uygulamasını indirdikten sonra hesap açabilir ya da Facebook hesabınız varsa doğrudan facebook ile giriş işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Badoo nedir ne işe yarar nasıl kullanılır, badoo nedir, badoo ne işe yarar, badoo nasıl kullanılır, badoo ücretli mi, badoo ne demek

  • Hesaba giriş işlemleri sonrasında profil ikonuna tıklayıp oradan resim değişikliğini ve profil bilgilerini güncellemesi sağlayabilirsiniz.
  • Onun dışında karşılıklı oyun oynamak isterseniz zarf işaretine tıklayıp buradan oyuna dahil olabiliyorsunuz.
  • Ayar butonu olacaktır. Ayar ikonundan da kendinize bağlı bilgilerin güncellemesine yönelik işlem aşamalarını sağlayabiliyorsunuz.
  • Yıldız simgesine tıklayarak arkadaşlarınızı favori alanında görebilmeniz mümkün olacaktır.
  • Göz işareti butonuna tıklayarak sizlerin hesabını kimler ziyaret etmiş bu bağlantılara ulaşım sağlayabilmeniz mümkündür.

Badoo nedir ne işe yarar nasıl kullanılır, badoo nedir, badoo ne işe yarar, badoo nasıl kullanılır, badoo ücretli mi, badoo ne demek

Tüm bu ayarlar doğrultusunda Badoo nedir ne işe yarar nasıl kullanılır işlemleri sizlerle paylaştık. Merak ettiğiniz farklı bir nokta olursa bizimle yorumda paylaşabilirsiniz. Uygulama ücretsiz olacak şekilde indirilebilmektedir. Bu konuda aklınıza bir şeyin takılmasına gerek bulunmamaktadır. Badoo ne demek; Arkadaşlık ilişkisi kurmak için kurulmuş bir uygulamadır. Uygulamanın kuruluş ve yürürlüğe giriş yılı ise 2016 yılıdır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here