Paylaş

Badoo hesabımı silemiyorum kapatamıyorum. Badoo’ya kayıt işlemleri sonrasında aradıklarını bulamayanlar için hesapların nasıl silineceğini kapsamlı anlatacağız.

Sosyal medya alanında çıkan uygulamalar sonrasında bir çok kullanıcı isteğe bağlı olacak şekilde işlem sağlamaktadır. Herkesin kendi isteğine bağlı olacak şekilde farklı platformlar alanında uygulamaların yüklenmesi sağlanmaktadır.  Badoo ise bu uygulamalardan birisi olarak hızla yaygınlaşmış bir uygulamadır. Kısa zaman içerisinde inanılmaz bir kullanıcı kitlesine ulaşılan uygulama da karşılaşma oyunlarıyla oynamakta olduğunuz oyun ile ilgili arkadaşlık bağı kurabilme imkanı sunulmaktadır. O kadar çok sosyal medya uygulaması varken bir de badoo indirip kullanmak isteyen kişiler kullanım sonrasında belli bir aşama sonrasında uygulamanın nasıl silineceğini de merak etmektedir. Bizde badoo uygulamasına kayıt olan ve sonrasında uygulamayı tamamen silmek isteyenler için işlem aşamaların nereden yapılacağına ilişkin detayları incelemiş bulunuyoruz.

Badoo hesabımı silemiyorum kapatamıyorum

Badoo nasıl silinir, badoo üyeliğini sonlandırmak istiyorum, badoo nereden silinir, badoo silmek için ne yapmam gerekiyor, badoo silinmiyor, badoo kapatılmıyor, badoo kapatmak istiyorum. 2006 Yılından bu zamana kadar olan dönem içerisinde var olan badoo uygulamasının nereden ve nasıl silineceğini araştırdık. Kontrol edeceğiniz ayarlarla birlikte badoo üyeliğinizin silinme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Badoo nasıl silinir

Badoo hesabını rahat bir şekilde silebilmek için öncelikle ”Bado hesap silme” alanına tıklıyoruz. Buraya tıkladığınız da karşınıza bir pencere ekranı gelecektir.

Badoo hesabımı silemiyorum kapatamıyorum, badoo silinmiyor, badoo kapanmıyor, badoo nasıl silinir, badoo nasıl kapatılır, badoo hesabım silinmiyor

  • Gelen ekranda bilgilerinizin girişini gerçekleştirerek ilerleme sağlayabilirsiniz.
  • Şayet facebook ile bağlantı kurduysanız sağda yer alan ”Facebook” butonuna tıklamanız yeterlidir.
  • Sonrasında hesabınıza giriş işlemi olacaktır.
  • Hesaba girdikten sonra sol üst bölümde bulunan ”Ayar” ikonuna tıklıyoruz.
  • Sonrasında sayfayı en alta doğru indiriyoruz.
  • Sayfayı aşağıya doğru çektiğiniz de ”Hesabı sil” butonuna tıklıyoruz.
  • Ona tıkladıktan sonra da karşınıza yine seçenek ekranı gelecektir.
  • Bu ekranda ”Hesabımı silin” işaretleyip devam diyoruz.
  • Son olarak bir bilgilendirme sayfası gelecektir. O sayfada da hesabımı sil demeniz durumunda artık badoo üyeliğinizin iptal işlemleri gerçekleştirilmiş olacaktır.

Badoo hesabımı silemiyorum kapatamıyorum, badoo silinmiyor, badoo kapanmıyor, badoo nasıl silinir, badoo nasıl kapatılır, badoo hesabım silinmiyor

Sağlanan ayarlarla birlikte Badoo hesabımı silemiyorum kapatamıyorum işlemleriniz tamamlanarak badoo üyeliğinizin iptali gerçekleştirilecektir. Hesap silinmiyor ise hata vermesi lazımdır. Alınan hatayı yorumda belirtebilirsiniz.

Badoo hesabımı silemiyorum kapatamıyorum, badoo silinmiyor, badoo kapanmıyor, badoo nasıl silinir, badoo nasıl kapatılır, badoo hesabım silinmiyor Badoo hesabımı silemiyorum kapatamıyorum, badoo silinmiyor, badoo kapanmıyor, badoo nasıl silinir, badoo nasıl kapatılır, badoo hesabım silinmiyor Badoo hesabımı silemiyorum kapatamıyorum, badoo silinmiyor, badoo kapanmıyor, badoo nasıl silinir, badoo nasıl kapatılır, badoo hesabım silinmiyor

Badoo hesabımı silemiyorum kapatamıyorum, badoo silinmiyor, badoo kapanmıyor, badoo nasıl silinir, badoo nasıl kapatılır, badoo hesabım silinmiyor

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here