Paylaş

Aynı numarayla kaç instagram açılır. İnstagram hesap açma sınırı ile ilgili merak ettiklerinizi yazımızda kapsamlı şekilde konu alacağız.

Sosyal medya uygulamaları sürekli kendini güncelleyerek yeni bir özellik getirmektedir. İnstagram ise bu yenilikleri hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Her alanda önemli yeniliklere imza atan instagram uygulamasına gün geçmesin ki farklı bir özellik gelmesin. Mesaj alanına, hikaye bölümüne ve belli alanlarına bu yeniliklerini sunmaktadır. Hesap ekle özelliğiyle birlikte bir hesap içerisine birden fazla kullanım yapabileceğiniz bir alan getirmiştir. Hesaptan hesaba geçiş işlemlerinizi tek bir tuşa basarak sağlayabiliyorsunuz. Bunun için yapmanız gereken ise sağ alt kısımda buluna profil alanına tıklayıp profilinize gelmektedir. Profile geldikten sonra adınızın yazdığı alana tıkladığınız da eğer hesap eklenmişse diğer hesaba geçiş otomatik olarak yapılmaktadır. Aynı zaman da bu kısım varken kullanıcılar merak ettiği bir diğer konu ise aynı telefon numarasıyla kaç hesap açılabileceğidir. Önceleri tek bir telefon numarasından bir kez hesap açılırken artık hesap ekle kısmının gelmesine birden fazla hesap açabiliyorsunuz. Tam detaylar ise yazımızın içerisinde sunulmuştur.

Aynı numarayla kaç instagram açılır

İnstagram hesap açma sınırı, instagram hesap ekleme sınırı, instagram tek numaradan kaç hesap açılır, aynı numaradan kaç tane instagram hesabı açabilirim, bir numaradan kaç instagram açılır, instagram aynı numarayla kaç defa açılmaktadır. Kullandığınız bir tane numaradan kaç tane instagram hesabı açılır bunu incelemesini gerçekleştirdik. Normal koşullarda tek bir numara üzerinden tek bir hesap açılırken hesap ekle özelliğinin gelmesinden bu zamana kadar olan dönem de bu durum değişiklik göstermiştir.

instagram aynı numaradan kaç hesap açılır

Hesap ekle özelliği ile birlikte artık kullanıcılar aynı instagram üzerinden iki alanda da mesaj alışverişi sağlayabilecektir. Bir diğer hesabındayken diğer alandan gelen bilgileri kontrol altında tutabilecektir. Durum böyle olunca da diğer hesabı da kendi için önem arz etmektedir. Yani aynı numara üzerinden açılması mümkün mü değil mi? Bu konunun araştırılması gerçekleştirilmektedir.

Aynı numarayla kaç instagram açılır, instagram hesap açma sınırı, instagram kaç hesap açabilirim, aynı numarayla ne kadar instagram açılır, aynı numarayla kaç hesap açılır, instagram aynı numarayla kaç hesap açabilirim, instagram hesap açma limiti

Aynı numarayla artık ikinci bir hesabı hatta üçüncü bir hesabı açabilmek mümkündür. İnstagram bu konu da size kısıtlamayı sadece olduğundan fazla kullanmaya başladığınız da engel getirecektir. Hesap açıldıktan sonra açtığınız hesabı ‘’Ayarlar’’ alanına giriş gerçekleştirdikten sonra ‘’Hesap ekle’’ alanından eklemesini gerçekleştirebilirsiniz.

Yani konuyu özetleyecek olursak aynı numaradan birden fazla instagram hesabı açabilmek mümkündür. Açılan hesapları da yine aynı doğrultuda bir tek uygulama üzerinden açmak için hesap ekle alanını kullanabilirsiniz. Aynı numarayla kaç instagram açılır sorusunun yanıtını yazımızda sizlerle paylaşmış bulunuyoruz. Takıldığınız yer olursa bizlere yorum alanından belirtebilirsiniz.

Dilerseniz sizin için yazdığımız Facebook dil ayarları nasıl yapılır resimli anlatım yazımıza bakabilirsiniz.

Aynı numarayla kaç instagram açılır, instagram hesap açma sınırı, instagram kaç hesap açabilirim, aynı numarayla ne kadar instagram açılır, aynı numarayla kaç hesap açılır, instagram aynı numarayla kaç hesap açabilirim, instagram hesap açma limiti

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here