Avea Numara Değiştirme Numara Seçme ayarlarınızı nereden ve nasıl yapılacağını haberimizde anlatacağız. Turk telekom numara seçme, Avea numara değiştirme ücreti 2018, Numara değiştirme nasıl yapılır bunların hepsini makalemizi inceledikten sonra öğrenebilirsiniz.

Hayatımızın her anında bulunan cep telefonlarımızda kullanımınızın gerçekleştirilmesinin temelinde yer almakta olan hatlarımız buna en güzel aracılığını yapmaktadır. Ancak sevdiğimizle tartışmamız sonrasında ya da bir arkadaşımıza kızgınlığımızdan ötürü veya da bilmediğimiz bir kişinin bizi rahatsız edişinden ötürü numaramızı değiştirmek istediğimiz anlar olmaktadır. Ancak Turk telekom (Avea) kullanıcısı numara değiştirme işlemi için herhangi bir yere gitmenize gerektirecek bir durum söz konusu değildir. Yani şöyle bir bilgi vermek istiyorum işlem ayarlarını online işlem merkezi üzerinden yapabilirsiniz. Böylelikle sorun yaşamadan numara değişikliğini yapabilirsiniz.

Avea Numara Değiştirme Numara Seçme

Avea hat değiştirme, avea numara değişikliği, turk telekom hat değiştirme, turk telekom numara değişikliği, avea numara değiştirme kaç gün sürer, numara değiştirme mesajı, avea numara değiştirme 2017, avea numara değiştirme 2018, avea numara değiştirme ücreti 2018, avea sim kart değişikliği, turk telekom sim kart değişikliği ile ilgili işlem ayarlarınızı artık bir yere gitmeden Online işlem merkezi üzerinden ayarlarınızı sağlayabilirsiniz.

Avea Numara Değiştirme Numara Seçme , avea numara değiştirme, avea numara seçme, turk telekom numara seçme, avea numara değiştirme ücreti 2018, numara değiştirme nasıl yapılır, numara değiştirme ücreti

avea numara değiştirme

Avea numara değiştirme işlem ayarlarımız için öncelikle Online işlem merkezine giriş işlemi sağlıyoruz. Daha sonrasında bu alana girişimizi gerçekleştirdikten sonra sayfanın altında bulunan,

Numara değişikliği yazısını göreceksiniz. Numara değişikliğini yaparken de aynı zaman 5 Adet numara seçme hakkınız bulunmaktadır.

Yani 5 adet numara sizler için önerilecektir. Siz hangisini istiyorsanız o numarayı alabilirsiniz. Numara değişikliğinin işlemlerimizin devamı için ”Detaylı Bilgi’‘ bölümüne girmeniz yeterli olacaktır.

Avea Numara Değiştirme Numara Seçme , avea numara değiştirme, avea numara seçme, turk telekom numara seçme, avea numara değiştirme ücreti 2018, numara değiştirme nasıl yapılır, numara değiştirme ücreti

 

avea numara seçme

Yaptığınız işlem sonrasında sayfa açılacaktır. Bu sayfaya giriş sonrasında numaranızı istenilen alana mevcutta kullanmakta olduğumuz GSM numarasını giriyorsunuz.

 

Eğer online işlem şifrenizi bilmiyorsanız bu durumda,

Cep telefonunuzdan ”*952#” yazdıktan sonra ara demeniz halinde ücretsiz olarak yenilemesini sağlayabilirsiniz.

Avea numara değiştirme ücreti 2018

Numara değişikliği ile ilgili ücretlendirme 20 tl olarak sağlayabilirsiniz. Eğer bunun üzerinde bir mevla söylenirse güncellemiş olacağından dolayı o ücret üzerinden işlem sağlayabilirsiniz.

Numara değiştirme işlem ayarları ile ilgili sorun yaşar ya da sormak istediğiniz bir soru var ise yorum alanında belirtebilirsiniz. Böylelikle aklınıza takılan sorulara yanıt bulacağız.

16 YORUMLAR

 1. Ben turk telekom online islemler uzerinden numarami degistirdim fakat eskisini arayip kontrol edince “ARADIGINIZ NUMARA KULLANILMAMAKTADIR” demesi gerekirken.Eksik yada yanlis bir numara cevirdiniz diyor. Bunun sebebi nedir ?

  • Merhaba Gamze hanım,

   Değişiklik sonrasında fatura kesiminiz bu aya kadar olan dönem ile sınırlı bir şekilde devam eder. Yani eskif sisteme dayalı olarak işleme alırken diğer geri kalanı ise geçiş yaptığınız hatta tanımlanır. Detay için operatör ile iletişime geçebilirsiniz.

  • Merhaba,

   Numara değişimi olur. Ancak rehberi telefona aktarır ya da yedekleme yaparsanız senkronize sonrasında geri yükleme durumunu sağlayabilirsiniz.
   Siz geçmişin silinmesini istemiyorsunuz sanırım.

 2. Ben numaramın sonunu degiştirsigimde eski numaramda olan konuşma ve mesajlaşmalar tamamen sıfırlanır mı hattı başkası aldıgında bnm mesajlatıma dair bişe kalmaz demi?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz