Asus telefonu modem olarak kullanamıyorum. Asus cihazlarında internet paylaşılmıyor sorunu oldukça artış gösterdiği için ilgili çözüm yollarını ele aldık.

Telefonları modem olarak kullanabileceğinizi biliyor muydunuz? Bundan önce yazdığımız yazılarda farklı marka ve modelli telefonların modem olarak ayarlanma işlemlerini ele almıştık. Bu yazımızda ise android işletim sistemli ürünlerden biri olan asus marka telefonların nasıl modem olarak ayarlanacağını kaleme almış bulunuyoruz. Oturduğumuz bir yer de bir arkadaşımız hemen size internetini paylaşır mısın? Sorusunu sormaktadır. Böyle bir durumda ben bilmiyorum demek karşı tarafa çok inandırıcı gelmeyebilir. O yüzden hemen internet üzerinden bir araştırma içerisine girebilirsiniz. Eğer asus marka bir telefon kullanıyorsanız konu ile ilgili nelerin nereden sağlanacağına ilişkin işlem gerçekleştirmelerini sizlere sunumunu gerçekleştireceğiz. Sizde artık arkadaşlarınızı inandırmak durumunda kalmadan anında interneti paylaşıp modem haline getirebilirsiniz.

Asus telefonu modem olarak kullanamıyorum

Asus cihazım interneti paylaşmıyor, asus telefonumda internetimi nereden paylaşabilirim?, asus telefonu modem olarak ayarlama, asus telefon modem olur mu?, asus telefonu modem haline nasıl getirebilirim? Asus android işletim sistemli cihazlarımızda kurulum işlemlerinin ele alınması için izlenecek yöntemleri sizler için kaleme aldık. Hadi gelin birlikte incelemeyi sağlayıp sorunu gidererek internet paylaşımlarını sağlayalım.

Asus telefon internet paylaşılamıyor

Asus cihazlarda hotspot ayarlarının yapılandırılabilmesi için üst taraftan aşağıya doğru ekranı çekiyoruz. Burada karşımıza ”Hotspot özelliğine dokunarak aktif ediniz” seçeneğini göreceksiniz. Buraya dokunarak aktifleştirme işlemlerini sağlayalım.

Yapılan işlem ayarları sonrasında ”Ayarlar” kısmına giriş gerçekleştirilerek buradan da ”Diğer” kısmına tıklıyoruz. Sonrasında ”TETHERİNG VE TAŞINABİLİR HOTSPOT ardından TAŞINABİLİR KABLOSUZ HOTSPOT” alanını sağa kaydırmanız durumunda aktifleşme işlemlerini tamamlanacaktır.

Tüm bu işlem ayarları sonrasında aktif işlemleri tamamlandıktan sonra ”KABLOSUZ HOTSPOT KURULUMU YAP” alanına giriş sağladıktan sonra gelen bu ekrana bir kablosuz ağ adı ve şifre belirlemesi sağlıyoruz. Ardından kaydet dedikten sonra internet paylaşımlı ağa istediğiniz kişiyle paylaşımını sağlayabilirsiniz.

Hala daha sorun var ise bu durumu yorum kısmında aldığınız hatalarla birlikte tarafımıza iletmeniz yeterli olacaktır. Bizler de karşılaşmış olduğunuz hatanın temelinde yatan sorunun cevabını sizlere iletmiş olacağız.

Asus telefonu modem olarak kullanamıyorum, asus telefonum internet paylaşmıyor, asus hotspot ayarı, asus internet paylaşılamıyor, asus telefonu modem olarak ayarlama, asus telefonu modeme uyarlama Asus telefonu modem olarak kullanamıyorum, asus telefonum internet paylaşmıyor, asus hotspot ayarı, asus internet paylaşılamıyor, asus telefonu modem olarak ayarlama, asus telefonu modeme uyarlama Asus telefonu modem olarak kullanamıyorum, asus telefonum internet paylaşmıyor, asus hotspot ayarı, asus internet paylaşılamıyor, asus telefonu modem olarak ayarlama, asus telefonu modeme uyarlama Asus telefonu modem olarak kullanamıyorum, asus telefonum internet paylaşmıyor, asus hotspot ayarı, asus internet paylaşılamıyor, asus telefonu modem olarak ayarlama, asus telefonu modeme uyarlama

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz