Paylaş

Apple watch zil sesi kapatma kapanmıyor. Apple watch saatini kullanan kişilerin cihazı sessize alma yöntemlerine birlikte göz gezdireceğiz.

Teknoloji anlamında önemli gelişmelere imza atan Apple firması artık saat bakımından da bu teknolojiyi ilerletmiş bulunmaktadır. İphone telefonlarına uyumlu olacak şekilde üretimi sağlanan üründe zil sesinin kapatılabilmesine yönelik kontrollerimizi birlikte gerçekleştireceğiz. Girdiğimiz bir ortamda ya da gideceğimiz bir toplantıya geç kalmamak için telefonlarımızı anında sessize almaktayız. Buraya kadar herhangi bir sorun yokken bir anda saatin ses çıkarması o an sizi gerebilir. Zil sesini kapatmak isteyen ancak bu ayarın hangi yollar üzerinden sağlanacağını bilmiyorsanız çözüme dair tüm kontrolleri yapmış bulunuyoruz. Beraber gerçekleştireceğimiz birkaç ayar ile birlikte Apple Watch zil sesinin kapatılmasına yönelik ayarlarımızı sağlayacağız. Siz de hazırsanız ayarlarımızın hangi alandan gerçekleştireceğimize birlikte bakalım.

Apple watch zil sesi kapatma kapanmıyor

Apple watch sessize alma, apple watch sessize nasıl alınır, apple watch cihazını sessize almak istiyorum, apple watch zil sesi kapatmak için ne yapmam gerekiyor, apple watch zil sesini kapatmak istiyorum, apple watch zil sesini iptal etme. Satın almış olduğunuz apple watch ile ilgili özellikleri sitemizde bulabilirsiniz. Onun haricinde zil sesinin kapatılmasına ilişkin detayları da yine yazı içerisinde sizlere sunumunu gerçekleştireceğiz.

Apple watch sessize alma

Apple watch cihazımızı sessize alabilmek için kontrol merkezi alanına girişimizi gerçekleştiriyoruz. Kontrol merkezi kısmına giriş gerçekleştirebilmek için ekranı aşağı doğru kaydırmanız yeterlidir. Bunu yaptıktan sonra gelen zil sesi simgesine tıklamanız halinde sessiz moda geçmiş olacaktır.

Apple watch zil sesi kapatma kapanmıyor, apple watch sessize alma, apple watch sessiz mod, apple watch sessize nasıl alınır, apple watch zil sesini kapatma, apple watch zil sesi nasıl kapatılır

  • Ayarları gerçekleştirdikten sonra zil sesinin kapatılabilmesi için yine Apple watch uygulamasının içerisine girişimizi gerçekleştiriyoruz.
  • Girdiğiniz ekranda my watch kısmının bir altında ses ve haptikler adı altında bir bilgi göreceksiniz. Buraya tıklayıp beraberinde gelen ekranın üst alanında bulunan Sessiz mod seçeneğini yukarıya kaydırmanız sessizliği etkin hale getirecektir.

Apple watch zil sesi kapatma kapanmıyor şeklinde yaşanan sorunun yapılan işlem aşamalarıyla birlikte ortadan kaldırmış bulunuyoruz. Bu aşamalarda takıldığınız ya da işleme girmeyen bir yer olursa bize bunu yorum alanından belirtebilirsiniz.

Dilerseniz sizin için hazırladığımız Apple store doğrulama gerekiyor uyarısı  yazımızı inceleyebilirsiniz.

Apple watch zil sesi kapatma kapanmıyor, apple watch sessize alma, apple watch sessiz mod, apple watch sessize nasıl alınır, apple watch zil sesini kapatma, apple watch zil sesi nasıl kapatılır

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here