Paylaş

Apple watch mail bildirimi gelmiyor görünmüyor. Saatinizde mail bildirimi gelmiyorsa bunu nasıl açacağınızı yazı içerisinde paylaşımını sağlayacağız.

Apple firmasının üretimini yaptığınız Apple watch akıllı bir saat şeklinde tanıtımı yapılmıştır. Apple watch akıllı bir saat olmasının haricinde aynı zamanda çokta dakik bir saattir. Kullanan kişilere sağlık ve spor anlamında da önemli yardımı dokunmaktadır. Bir nevi asistan görevi görüyor diyebiliriz. İçerisinde var olan özellikleri sayesinde kullanan kişileri daha farklı konuma sokabilmektedir. Apple watch ile alakalı yaşanan sorunlardan birisi maillerin gelmemesidir. Yani saat içerisinde mail alanına girildiğinde hiçbir mailin olmaması ya da maile dair bir bilginin gelmemesi kullanıcıların akıllarında soru işareti uyandırmaktadır. Saati kullanan bazı kişiler belirtilen alanına giriş gerçekleştirdiklerinde mail hesabı yoktur sorunuyla da karşılaştıklarını dile getirmektedir. Mail bildirimlerinin gelmemesinin önüne geçmek için ise gerekli güncelleştirmelerle birlikte iyileştirmelerde arkasından gelmiştir. Sorunun çözüme kavuşması ve maillerin problemsiz şekilde gelebilmesi için bildirimlerin nereden açılacağını yazımızda konu almış bulunuyoruz.

Apple watch mail bildirimi gelmiyor görünmüyor

Apple watch mail bildirimlerini etkinleştirme, apple watch mail bildirimini açma, apple watch mail bildirimleri nasıl açılır, apple watch mail bildirim ayarları nerede, apple watch mail bildirimleri neden gelmiyor, apple watch saatinde mail bildirimlerini alamıyorum, apple watch mail bildirim ayarları için nereye giriş yapmam gerekiyor. Maillerin gelmemesinin nedenini bilmek ve bu bildirimleri alabilmek için lazım olan ayarları açmak istiyorsanız yapılması gereken işlem aşamaları tek tek sizlere aktaracağız.

Apple watch mail bildirimini etkinleştirme

Apple watch saatten gerekli olan mail bildirimlerini almak istiyorsanız telefon üzerinden yapacağınız gerekli ayarları size anlatacağız. Telefonunuzun ilk olarak Ayarlar bölümüne girişimizi sağlıyoruz.

Apple watch mail bildirimi gelmiyor görünmüyor, apple watch mail bildirimini açma, apple watch mail bildirimini etkinleştirme, apple watch mail görünmüyor, apple watch mail yok diyor, apple watch mail sorunu

Ayarlar alanına girdikten sonra gelen ekranda Genel seçeneğine tıklıyoruz. Oradan da Arka planda uygulama yenileme alanına girerek burada bulunan uygulamaların ve ayarın açık olduğundan emin olmanız gerekiyor.

Apple watch mail bildirimi gelmiyor görünmüyor, apple watch mail bildirimini açma, apple watch mail bildirimini etkinleştirme, apple watch mail görünmüyor, apple watch mail yok diyor, apple watch mail sorunu

Kapalı olan bir özellik varsa bunu aktif hale getirip saatinizi yeniden başlatmanız yeterlidir. Artık apple watch saatten maillerin sorunsuz şekilde geldiğini görebilirsiniz. Olur da bir problemle karşılaşırsanız ya da hala daha sorun devam ederse bunu bize yorumdan ulaştırabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here