Paylaş

Apple watch ekran görüntüsü alamıyorum. Apple watch saatinde ekran görüntüsünü çekebilmek için hangi yolları takip etmeniz gerektiğini yazımızda anlatacağız.

Teknoloji devi Apple firmasının üretmiş olduğu Apple watch saatinde ekran görüntüsünün almak isteyen için yazımızı hazırlamış bulunuyoruz. Öncelikle Apple watch dakik bir saat olmanın yanı sıra sağlık ve fitness alanında da kullanıcılarına öncülük yapmaktadır. Cihazın modellerinin de olduğunu söylemekte fayda bulunmaktadır. Ancak bu cihazı bir cihaza entegre edebilmek için iphone telefonunuza ihtiyaç bulunmaktadır. Bu da farklı bir satış potansiyeli anlamına geldiğini belirtmekte fayda bulunmaktadır. Apple firması teknolojinin gelişiminde önemli yeniliklere imza atan bir firmadır. Teknolojide çağ açıp çağ kapatan bir firma olduğunu belirtsek yanlış bir bilgi vermiş olmayız. Apple watch saatinde ekran görüntüsü almak isteyen kişilerin hangi adımları takip etmesi gerektiğini inceledik. İncelemelerimiz sonrasında yapılan ayarlarla birlikte aldığınız ekran görüntüsünün nereye kaydedildiğine ilişkin bilgiyi de sizlerle paylaşacağız.

Apple watch ekran görüntüsü alamıyorum

Apple watch saatinde ekran görüntüsü çekmek için ne yapmalıyım, apple watch ekran görüntüsü alma, apple watch ekran görüntüsü nasıl alınır, apple watch ekran görüntüsü nereye gidiyor, apple watch cihazında ekran görüntüsü alamıyorum, apple watch ekran görüntüsü ayarları. Apple firmasının üretmiş olduğu Apple watch saatinin bir çok özelliğinin olduğunu söylemekte fayda bulunuyor. Bu özelliklerinden birisi de cihazda ekran görüntüsü alıyor olabilmenizdir. İşlemin nasıl olduğuna ise birlikte bakacağız.

Apple watch ekran resmi çekme

Apple watch saatinde ekran görüntüsünün alınabilmesi için ilk olarak cihazımızdan watch ayarı alanına giriş gerçekleştiriyoruz. Bu alana girdikten sonra oradan da ‘’Genel’’ alanına giriş işlemi gerçekleştiriyoruz.

Apple watch ekran görüntüsü alamıyorum, apple watch ekran resmi alma, apple watch ekran görüntüsü alma, apple watch ekran çekemiyorum, apple watch görüntü nasıl alınır, apple watch

  • Genel bölümüne girdikten sonra da ‘’Ekran görüntüsünü etkinleştir(Enable Screenshots)’’ yazan alana tıklayıp ayarlara devam ediyoruz.
  • Kendi kullandığınız Apple telefonunuzdan ekran görüntü ayarlarını aktif hale getirdikten sonra Apple Watch saatinin üzerinde bulunmakta olan Digital Crown ile birlikte yanında bulunan düğmeye basılı tutuyoruz.
  • Ekran resmi aldığınızı anlayabilmek için de ekranın yanıp söndüğünü görmeniz mümkündür. Ekran yanıp söndüğünde ekran görüntüsü aldığınızı anlayabilirsiniz.
  • Çekilen ekran resmi ise iphone cihazınızın albümler alanına kayıt olduğundan ötürü bu alana giriş yaparak oradan görebilirsiniz.
  • Takıldığınız bir yer olursa yorumda bunu belirtebilirsiniz.

Apple watch ekran görüntüsü alamıyorum işlemlerine yönelik yapmanız gereken işlemlerden bahsettik dilerseniz sizin için hazırlamış olduğumuz instagram sohbette tut nedir ne işe yarar haberimizi kontrol edebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here