Paylaş

Apple store güncellemeleri kontrol etme. Telefonlarımıza yüklemiş olduğumuz uygulamaların güncellemelerini nereden bakacağınıza dair bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

İphone telefonlarımıza yükleme sağladığımız tüm uygulamalar kendi içerisinde güncellemeye gitmektedir. Facebook, instagram, twitter, tik tok ve whatsapp gibi uygulamaların kendi içerisinde iyileştirmelere gittiğini söyleyebiliriz. Bu iyileştirmelerle beraber uygulamalara yeni özelliklerde dahil edilmektedir. Örneğin siz hesabınızda gezinti yaptığınız esnada başka birinin daha öncesinde hiç görmediğiniz bir şey paylaştığını görebilirsiniz. Böyle bir durumda da hemen bu özelliğin sizin hesabınızda nerede olduğunu araştırırız. Şimdi bu ve benzeri tarz durumlarda kontrollerle birlikte hesabınızda o özellik yoksa güncellemeleri gözden geçirmeniz gerekiyor. Çünkü yeni gelen güncelleme ile birlikte yeniliklerde hesaplara dahil edilmektedir. Apple store alanında güncellemelerin nerede olduğuna dair tüm detayları sizlerle paylaşacağız.

Apple store güncellemeleri kontrol etme

Apple store güncellemeler, apple store güncellemeler nerede, apple store mağazasında güncellemeleri bulamıyorum, apple store son gelen güncellemeler, apple store hangi uygulamalar güncel değil, apple store güncellenen uygulamalar. İphone ya da ipad cihazlarına yüklemiş olduğumuz uygulamalardan hangilerine ne zaman güncelleme gelmiş ve hangi sürümün kullanıldığına dair tüm detayları bulmanızı kolaylaştıracağız.

Apple store güncellenen uygulamalar

Yazımıza konu olan işlem detaylarıyla alakalı olarak ilk önce Apple store uygulamasının içerisine girişimizi gerçekleştiriyoruz. Apple store alanına girdikten sonra gelen ekranın sağ alt alanında Güncellemeler yazısının olduğunu göreceksiniz. Güncellemeler bölümüne girdiğiniz de Yakın zamanda güncellendi yazısını göreceksiniz.

Apple store güncellemeleri kontrol etme, apple store son güncelleştirmeler, apple store güncellenen uygulamalar, apple store güncellemeler, apple store güncellemeler nerede, apple store güncellemeleri bulamıyorum

Bu yazının altında telefonunuza indirmiş olduğunuz uygulamaların olduğunu göreceksiniz. Hangisinin ne zaman güncellendiği ise uygulama adının hemen altında yer almaktadır. Daha Fazla butonuna tıklamanız durumunda Sürüm bilgilerini de göreceksiniz.

Güncelleştirmede sorun varsa onu da ara butonuna tıklayıp adını yazmanız halinde güncelleme gelip gelmediğini kontrol etmeniz gerekiyor. Şayet o uygulamaya güncelleştirme gelmişse bu ekranda onu da görmeniz mümkündür. Güncelleme gelmemişse zaten sizin yapacağınız herhangi bir işlem bulunmamaktadır.

Apple store güncellemeleri kontrol etme ya da güncellemeler nerede diye araştırma içerisine giren kullanıcılarımız için konunun araştırmasını sağladık. Bu aşamada sormak istediğiniz ya da merak ettiğiniz bir yer olursa onu da yorum alanından bizlere iletmeniz yeterliliğini koruyacaktır.

TAVSİYE YAZI: Apple store aboneliklerimi bulamıyorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here