Paylaş

Apple store doğrulama gerekiyor uyarısı. Apple store alanında gelen bu hatanın nasıl giderileceğine ilişkin detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Apple store kullanımını gerçekleştirmiş olduğunuz cihazın bir nevi mağazasıdır. Her aradığınızı bu alanda bularak cihazlarınıza yüklemesini sağlayabilirsiniz. Uygulamaların bazıları ücretsizken bazıları da ücrete tabi tutulmaktadır. Kuvvet ve muhtemeldir ki bu alanda sorunlarla da karşı karşıya kalabilirsiniz. Özellikle son zamanların en çok alınan hatalarından birisi de ‘’Doğrulama gerekiyor, doğrulama gerekiyor, fatura bilgilerini görmek için devam’a dokunun ve giriş yapın’’ uyarısıdır. Uyarıdan da anlaşıldığı üzere fatura bilgileriyle alakalı bir uyarı geldiği için borç ile alakalı bir sorun yaşamaktasınız. Alınan bu hatadan dolayı ne indirilen uygulamalar güncelleme alacaktır ne de apple store alanından farklı bir uygulama indirmesi olmayacaktır. Oluşan hata doğrultusunda borç noktasında ki sorunu ilk önce halletmeniz gereklidir. Onun dışında da fatura bilgilerinizin de güncellemesini gerçekleştirebilirsiniz. Güncellemenin nereden olduğuna ilişkin detay bilgileriniz de haberimizde bulabilirsiniz.

Apple store doğrulama gerekiyor uyarısı

Apple store doğrulama gerekiyor nedir, apple store doğrulama yapmıyor, apple store doğrulama hatası veriyor, apple store fatura bilgilerini görme, apple store fatura hatası, apple store fatura bilgilerini güncelleme. Apple store alanına girdikten sonra karşınıza gelen doğrulama gerekiyor hatasının temelinde yatan neden faturanızdaki borç ile alakalıdır. Borç ödemesini yaptıktan sonra yeniden demeniz gerekiyor.

Apple doğrulama hatası

Faturadaki borcu ödedikten sonra hala daha buraya giriş yaptığınız da sorun ile karşı karşıya kalırsanız bu durumda Buraya giriş gerçekleştirerek fatura bilgilerinizin güncelleme aşamalarını bu alandan sağlayabilirsiniz.

Apple store doğrulama gerekiyor uyarısı, apple store doğrulama gerekiyor, apple store doğrulama hatası, apple store doğrulama yapmıyor, apple store fatura güncelleme, apple store doğrulama uyarısı

Onun haricinde ödemesi beklenen bir uygulama olabilir. O yüzden o uygulamanın iptalini sağladıktan sonra para iadesiyle alakalı işlem sağlayabilirsiniz. Apple store üzerinden bir uygulama satın almak istediğiniz de bu işlemi zorunlu bir şekilde kredi kartıyla yapmanız gereklidir. Banka kartına dair işlem gerçekleştirilmesi sağlanmamaktadır.

Tabi kredi kartıyla yapacağınız ödeme ile bilgilerin aynı kapsamda olması ve limitin yeterli olması gerekiyor. Apple store doğrulama gerekiyor uyarısı neticesinde belirtilen ayarlarımızla beraber sorunu giderebilirsiniz. Takıldığınız yer olduğunda bunu bize yorum alanından belirtebilirsiniz.

İsterseniz sizin için hazırladığımız ios 12.1.4 güncellemesi nereden yapılıyor yükleme makalemize göz gezdirebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here