Paylaş

Apple sifremi hatırlayamıyorum telefonum açılmıyor. İphone telefonunuzun şifresini unuttunuz ve bundan dolayı telefonunuza giremiyorsanız çözüm yazımızda.

İphone telefon kullanıcıları Apple ID şifrelerini unuttukları taktirde tekrarında hesaplarına giriş işlemi gerçekleştiremiyorlar. Cihazın faturası var ise şifrenin geri alınabilmesi oldukça kolaydır. Ancak ürününüz yurt dışı ya da ikinci el ve siz de faturası yoksa bu durumda şifre kırma işlemleri biraz daha sıkıntıya mahal verebilmektedir. Bazı kullanıcılar şifre kırma programlarının var olup olmadığıyla alakalı olarak bir çok araştırma ve deneme gerçekleştirmektedir. Servise götürme işlemleri sonrasında geçmiş döneme ait fatura kesimi sağlanarak bu sorunun önüne geçilebilmesi için işlem gerçekleştirmesi sağlayabiliyorlar. Unutulan iPhone şifresi sonrasında telefonunuz hiç bir şekilde açılmıyor ve bu size stres veriyorsa bu durumda yazımız sizler için yararlı olacaktır. İzleyeceğiniz çözüm yöntemlerimiz sonrasında iPhone şifrenizin hatırlanması ve geri alınmasına yönelik müdahalelerimizi sağlamış olacağız.

Apple sifremi hatırlayamıyorum telefonum açılmıyor

Apple şifremi unuttum, iphone şifremi hatırlamıyorum, iphone telefon açılmıyor, Apple ID unuttum, iphone şifre kırma programı var mı?, iphone telefonumu nasıl açabilirim?, iphone cihazımı açmanın bir yöntemi var mı? Kullanımını gerçekleştirmiş olduğumu iphone cihazımızın şifresinin unutulması sonrasında hangi yolların izlenmesi gerektiğine dair bilgilendirmeleri huzurunuza kapsamlıca ele alacağız.

iphone telefonum açılmıyor

Bazı dönemler içerisinde hesaplarımızda var olan şifre bilgilerini unutmasını sağlayabiliyoruz. Telefonumuzun açılımı sonrasında yaşanan bu sıkıntı cihaza erişim sağlamamıza engel teşkil etmektedir. Biz de unutulan Apple ID şifreyle ilgili olarak nelerin yapılması gerektiğinin çözüm yöntemlerini anlatacağız.

  • Buraya tıkladıktan sonra karşınıza gelen ekran üzerinden şifrenizin unutulmasına yönelik işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu alanda var olan mail hesabını unuttuysanız şifremi unuttum adımları üzerinden ilerleme sağlamanız yeterli olacaktır.
  • Onun haricinde Apple yetkililerine bir forum oluşturmak için apple.com/tr/support/iphone/contact adresi üzerinden işlemlerinizi ve yaşanan durumu iletebilirsiniz.
  • İletişime geçebileceğiniz bir GSM numarası arıyorsanız bununla ilgili olarak 02162821511 arayarak desteğinizi alabilirsiniz.
  • Telefonun garantisi var mı?, Fatura bilgilerinize erişim sağlanabilir mi? Bu ve benzeri tüm soru ve taleplerinizi belirtilen GSM numarasını arayarak desteğinizi alabilirsiniz.

Apple sifremi hatırlayamıyorum telefonum açılmıyor yaşanan durum ile alakalı olarak belirtilen işlemler çözüm getirecektir. Aklınıza gelen soru işaretlerini yorumda bizlerle paylaşabilirsiniz.

Apple sifremi hatırlayamıyorum telefonum açılmıyor, apple ıd şifremi unuttum, apple şifremi hatırlayamıyorum, iphone telefonum açılmıyor, iphone şifremi hatırlayamıyorum, apple şifremi unuttum

Apple sifremi hatırlayamıyorum telefonum açılmıyor, apple ıd şifremi unuttum, apple şifremi hatırlayamıyorum, iphone telefonum açılmıyor, iphone şifremi hatırlayamıyorum, apple şifremi unuttum Apple sifremi hatırlayamıyorum telefonum açılmıyor, apple ıd şifremi unuttum, apple şifremi hatırlayamıyorum, iphone telefonum açılmıyor, iphone şifremi hatırlayamıyorum, apple şifremi unuttum

Apple sifremi hatırlayamıyorum telefonum açılmıyor, apple ıd şifremi unuttum, apple şifremi hatırlayamıyorum, iphone telefonum açılmıyor, iphone şifremi hatırlayamıyorum, apple şifremi unuttum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here