Paylaş

Apple news+ ne demek ne işe yarıyor. Apple news+ hakkında merak edilenleri ve özellikleri haberimizde sizlere kapsamlı şekilde aktaracağız.

Teknolojiye yön veren Apple firması kullanıcılarının merakla beklemiş olduğu Apple News+ servisinin tanıtımını gerçekleştirmiş bulunmaktadır. Her alanda ilgi odağı olmayı başaran Apple firmasının tanıtımını yapmış olduğu Apple news+ ile birlikte artık dergi, haber ve buna bağlı tüm aboneliklerle alakalı bilgileri takip etme imkanını sizlere sunumunu gerçekleştirecektir. Bir nevi dergi kütüphanesi olarak adlandıracağımız servis alanında Ekonomi, spor, teknoloji, magazin, moda takibi yapabilmek mümkün hale gelecektir. Yani ilgi alanıza girmekte olan fakat kaçırdığınız tüm dergilerin kontrollerini Apple News+ servisiyle birlikte incelemesini sağlayabileceksiniz. Ne işe yarar diyen kullanıcılara verdiğimiz bu bilgiler yeterli olsa da özellikleri hakkında da kısaca bilgilendirme vereceğiz. Böylelikle sizlerde tanıtımı sağlanan Apple News+ ile alakalı tüm bilgilere ulaşmış olacaksınız.

Apple news+ ne demek ne işe yarıyor

Apple news+ nedir, apple news+ ne işe yarıyor, apple news+ ne demek, apple news+ özelliklerini bilmek istiyorum, apple news+ yeni tanıtımı, apple news+ nasıl kullanılacak, apple news+ abone nasıl olunur. Apple news+ kullanım fiyatına ilişkin detayları da yazımız içerisinde sizlere sunarak tüm merak edilenleri aktarmış olacağız. Apple firması bilindiği üzere gizliliği ve güvenirliği her daim üst seviyede tutmasıyla bilindiğinden ötürü bu servis kanalında da yine aynı şekilde güvenilirliğiniz üst seviyede tutulacaktır.

Apple news+ özellikleri

Apple news+ servisi şuan için ülkemizde faaliyet geçirilmemektedir. Sadece ülkemizde değil çoğu ülkede hemen işleme girmemektedir. İlk olarak KANADA ve ABD de kullanımı sağlanacak yakın zaman içerisinde yani ilerleyen dönemlerde de tüm dünyada faaliyete geçişi yapılacaktır.

Apple news+ ne demek ne işe yarıyor, apple news+ fiyatı, apple news+ nedir, apple news+ özellikleri, apple news+ ne işe yarar, apple news+

Ülkemizde Apple news+ ile ilgili servisin Turkcell Platinum kullanıcılarına ücretsiz şekilde dergilik olarak verildiğini belirtebiliriz. Haricinde kullanım maliyeti ise 9,99 dolar üzerinden işleme koyulacağını bildirmekte fayda bulunmaktadır. Aile paylaşımlarının da sağlandığı serviste bu işlemlere ise ayrıca bir ücretin alınmayacağını da belirtebiliriz.

Apple news+ ne işe yaradığınız, özelliklerinin neler olduğunu, fiyatının ne kadar olduğunu, hangi ülkelerde faaliyet göstereceğine ile ilişkin bilgilendirmeyi paylaşmış bulunuyoruz. Sormak istedikleriniz aklınıza takılanları bize yorumdan iletebilirsiniz.

TAVSİYE KONU: iphone hesap makinesi sayı silinmiyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here