Paylaş

Apple kimliği oluşturulamıyor açmıyor. Apple kimliği oluşturulamıyor uyarısıyla beraber izlenecek çözüm yollarını haberimizde anlatacağız.

Aldığımız teknolojik ürünlerini her zaman sıfır olarak alamayabiliriz. Birinden daha uygun bulduğunuz da onun cihazını alıp kullanmasını sağlayabiliyorsunuz. Bunu bütçemize ve kendi gelirimize göre ilerlemesi sağlatmaktayız. Ancak ikinci el alınan ürünlerde cihazda bulunan arıza varsa bunu size ürünü satan kişi söylemedikçe sizin bilme gibi bir imkanınız bulunmamaktadır. Nitekim bundan dolayı da bir çok apple kullanıcısı garantisi devam eden ya da sıfır bir cihaz alma taraftarıdır. Çünkü apple firması satış yapmış olduğu ürünlerde sorun kullanıcı kaynaklı değil ürün kaynaklıysa muhtemel yenisini kullanıcısına göndermektedir. Fakat ikinci el alınan apple ürünlerinde apple kimliği oluşturulamıyor hatasıyla sıklıkla karşı karşıya kalabilirsiniz. Kimlik hatası olmasından dolayı bir önceki kullanıcı kimliği üzerine ikinci bir kimliğe otomatik olarak izin verilmemektedir. 2-3 deneme ardından cihaz kendini kilitlemeye almaktadır. Peki böyle bir durumda ne yapmalıyım diyebilirsiniz. Sizden tek isteğimiz aşağıdaki adımları takip etmenizdir.

Apple kimliği oluşturulamıyor açmıyor

Apple kimliği oluşturulamıyor uyarısı alıyorum, apple kimliği oluşturulamıyorsa ne yapmam gerekiyor, apple kimlik hatası veriyor, apple kimlik hatası nasıl giderilir, apple kimlik hatasının giderilmesi için yapmam gereken bir şey var mı, apple kimlik uyarısı. Aldığınız üründe kimlik bilgileri kısmında hata ile karşı karşıya kaldıysanız bu durumda yapmanız gereken kontrolleri yine hatanın aynı yerinde sizlere sunmaktadır.

Apple kimlik hata veriyor

Aldığınız hatanın hemen altında zaten Buraya  sayfaya girerek yeni bir Apple kimliği oluşturmanızı isteyecektir. Tabi bir diğer yöntem ise cihazın sıfırlamasını gerçekleştirerek en baştan yeni bir kurulum gerçekleştirerek kimlik bilgisi girmeniz olacaktır.

Apple kimliği oluşturulamıyor açmıyor, apple kimlik hatası, apple kimlik oluşturma, apple kimliği oluşturulamıyor, apple kimliği neden oluşmuyor, apple kimlik uyarısı alıyorum

Zaten belirtilen adrese giriş yaptıktan sonra yeni bir kimlik oluşturduğunuz taktirde cihaza giriş bilgileriniz bu doğrultuda işleme girecektir. Sıfırlamada cihazın tam anlamıyla sizin bilgileriniz ışığında yeni bir hal almasına neden olacağı için yapmanız da fayda bulunuyor. Ancak sıfırlama yapmadan önce ürünün şarj oranı ve varsa yedek alacağınız bir özellik bunlarında kontrolünü sağlayarak yapmanız da fayda bulunmaktadır.

Yukarıda belirttiğimiz işlemleri yaptıktan sonra Apple kimliği oluşturulamıyor açmıyor sorununuzu çözüme kavuşturmanız gereklidir. Ama oldu ki sorun hala daha devam ediyor bunu o halde yorumda bize belirtebilirsiniz.

Apple kimliği oluşturulamıyor açmıyor, apple kimlik hatası, apple kimlik oluşturma, apple kimliği oluşturulamıyor, apple kimliği neden oluşmuyor, apple kimlik uyarısı alıyorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here