Paylaş

Apple iPhone 6 desteği ne zaman vermeyecek. İphone 6 telefonlardan Apple firmasının ne zaman desteğini çekeceğini yazımızda bulabilirsiniz.

Teknolojinin gelişiminde önemli katkıda bulunan Apple firması yeni çıkardığı ürünlerle göz kamaştırmaktadır. Tabi destek verdiği modellere de getirdiği güncellemelerle birlikte daha kullanılır hala getirmektedir. Güncellemeyi keseceği telefonlar ise merak konusu iken iOS 13 sürümüyle beraber iPhone 6 modellerine desteği keseceğini belirtebiliriz. Yakın zamanda iPhone 5 ve iPhone 5s cihazlarında güncelleme desteğini kesmiş durumdadır. İphone 6 cihazlarında da iOS 13 güncellemesiyle beraber bu desteğin kesileceğini belirtebiliriz. Güncellemeler cihaza gelen yenilikleri cihaz içerisine getirmekte ve telefonun biraz daha hızlı çalışmasına hizmet sunmaktadır. O yüzden günümüz teknolojisinde güncelleme olayı oldukça önemlidir. Yani bilgisayarlara, uygulamalara dahi güncellemeler gelerek yeniliklere gidilmektedir. Bundan dolayı telefonlara verilen güncelleme desteği de önemlidir. Şimdi iPhone 6 desteği ne zaman bitiyor bu sorunuzun cevabını sizlere aktaracağız.

Apple iPhone 6 desteği ne zaman vermeyecek

Apple iphone 6 desteğini kesiyor, iphone 6 güncellemesi ne zaman bitiyor, iphone 6 desteği bitiyor mu, iphone 6 güncellemesini bitiş tarihi, apple iphone 6 desteğini ne zaman bitirecek, iphone 6 plus desteği bitiş tarihini öğrenmek istiyorum. iOS 12 ile birlikte iPhone 5 ve iPhone 5s telefonlarına güncelleme gelmemiştir. Böylelikle güncelleme desteğinin bu telefonlardan kaldırıldığı ortaya çıktı. 2019 yılında gelmesi beklenen iOS 13 güncellemesinin ise iPhone 6 ve iPhone 6s telefonlarına gelmeyeceğini belirtebiliriz.

iphone 6 güncellemesi ne zaman bitiyor

iOS 13 güncellemesinin İPhone X, İPhone 8 Plus, İPhone 7, İPhone 7 Plus, iPhone XR, iPhone XS, iPhone XS telefonlarına geleceğini ancak iPhone 6 telefonlarına gelmeyeceğini duyurduğunu paylaşmakta fayda bulunmaktadır.

Apple iPhone 6 desteği ne zaman vermeyecek, iphone 6 desteği ne zaman kalkıyor, iphone 6 güncellemesi, iphone 6 ne zaman güncellenmeyecek, apple iphone 6 desteği ne zaman bitiriyor, iphone 6 güncellemesi bitiş tarihi

Güncellemeler Apple firması tarafından telefonlara gerçekleştirilmektedir. 2019 yılında iOS 13 güncellenmesinin geleceği beklenmektedir. Bu tarihe kadar olan dönem içerisinde ise güncellemelerin genel olarak destek verilen telefonlara geleceği belirtebiliriz.

Apple iPhone 6 desteği ne zaman vermeyecek sorusunun yanıtını hazırladığımız haberimizde sizlere sunmuş bulunuyoruz. Bu bağlamda takıldığınız yeri bize yorum kısmından sorabilirsiniz. Güncellemeler sadece telefon üzerinden değil, bilgisayarımız, uygulamalar içinde önemlidir. O yüzden iphone gelen güncellemeleri de gününde yapmanız da fayda bulunmaktadır. Hem genel yeniliklerden yararlanırken hem de cihazın hızlandırılmasına yol vermiş olacaksınız.

Apple iPhone 6 desteği ne zaman vermeyecek, iphone 6 desteği ne zaman kalkıyor, iphone 6 güncellemesi, iphone 6 ne zaman güncellenmeyecek, apple iphone 6 desteği ne zaman bitiriyor, iphone 6 güncellemesi bitiş tarihi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here