Paylaş

Apple hesabıma para yükleme gönderme. Apple kimliğinize para ekleyebilmek adına hangi yolun takip edilmesi gerektiğine dair detayları inceleyeceğiz.

Telefonumuza Apple store üzerinden ücretsiz olan tüm uygulamaları sorunsuz şekilde indirmesini sağlayabiliyoruz. İndirme işlemleri için bize lazım olan tek şey internet bağlantısının olmasıdır. İnternet bağlantısı olması durumunda mağazanız üzerinden istenilen tüm verilerin indirilmesini kolay şekilde sağlayabilirsiniz. Ücretsiz uygulamaların haricinde diğer ücretli olan uygulamaları indirebilmek için ise apple kimliği içerisinde paranızın olması gereklidir. Normal koşullarda zaten hesap açılımı sırasında Apple size kredi kartı bilgilerinizin girilmesini istemektedir. Bu bilgileri girdiyseniz kredi kartınızdan otomatik olarak uygulama satın alınmakta ve indirimi sağlanmaktadır. Ama eğer böyle bir işlem sağlanmiyorsa hesabınıza para yükleme işlemlerinizin yapılması gerekiyor. Bakiyeye ücret yüklemesinin sağlanabilmesi adına nelerin gerekli olduğuna ise birlikte göz gezdirerek işlemlerimizi tamamlamış olacağız.

Apple hesabıma para yükleme gönderme

Apple kimliğime para yüklemek istiyorum, apple kimliğine para eklemek için ne yapmam gerekiyor, apple para yükleme, apple kimliğine para nasıl eklenir, apple hesabıma para eklemek için izlemem gereken adımları merak ediyorum. Apple kimliğinize para yüklemenin birden fazla yönteminin olduğunu söyleyebiliriz. Bu yöntemler içerisinde en kolay şekilde nasıl işleme koyabilirsiniz bunu sizlerle paylaşımını gerçekleştireceğiz.

Apple kimliğe para ekleme

Bakiyenize para ekleme işlemleri için telefonunuzdan aşağıdaki adımları yapmanız yeterliliğini koruyacaktır.

Apple hesabıma para yükleme gönderme, apple para yükleme, apple kimliğine para ekleme, apple hesabına para gönderme, apple kimliğine para yükleme, apple para ekleme
  • Telefonunuzun menü ekranından Ayarlar alanına girişimizi sağlıyoruz.
  • Oradan da iTunes bağlantısının içerisine giriyoruz.
  • Daha sonrasında Apple store ve ardından Apple kimliğimizin olduğu alana tıklayıp gelen ekranda da Apple kimliğini göster sekmesine tıklıyoruz.
  • Açılan ekran içerisinde apple kimliğinize para ekle butonuna tıklayıp kart bilgilerinize ilişkin işlemleri giriyoruz.
  • Gelen menü üzerinden mobil ödeme işlemlerini de sağlayabileceğinizi bilmenizi isteriz.

Belirttiğimiz yöntem Apple kimliğine para yüklemesi sağlayabilmeniz için zorluk çekmeyeceğiniz yöntemlerden biridir. Farklı yöntemler olmuş olsa da en rahat şekilde yüklemenin devreye girebilmesi için ilettiğimiz adımları takip etmeniz yeterlidir.

Yapılandırdığımız ayarlarla beraber Apple hesabıma para yükleme gönderme işlemlerinizi bitirmiş olacaksınız. Bu ayar işlemleri sonrasında ücretli olan uygulamaları artık Apple store üzerinden cihazınıza yüklemesini sağlayabilirsiniz.

TAVSİYE YAZI: Apple store güncellemeleri kontrol etme

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here