Paylaş

Android telefonun el fenerini açamıyorum. Telefonun el fenerini aktif hale getirmek için yazımızda tüm yöntemleri konu alacağız.

İş yerinden çıkarken ya da eve geldiğimiz de o an lambanın yanmaması durumunda kilidi bulmakta güçlük çekeriz. Ya da arabayı karanlık bir ortama çektiğimizde kapı otomatik açılmıyorsa bu durumda el fenerine ihtiyaç duyarız. Teknolojinin hızlı gelişimi ile birlikte artık yeni çıkan tüm telefonlarda el feneri özelliğinin olduğunu söylemekte fayda bulunmaktadır. Android işletim sistemli telefonlarda ise el fenerini açabilmek için bir çok yöntemin olduğunu söylemek mümkündür. Bu yöntemler nelerdir? Bunların hepsinden tek tek sizlere bahsedeceğiz. Yazımıza konu olan android telefonun el fenerini açamıyorum sorununa çözüm yapacağınız işlemler sonrasında gelmiş olacaktır. Tabii bazı telefonlarda bizim belirttiğimiz alanda ki yerde el feneri simgesi gözükmeyebilir. Böyle durumlarda da nasıl bir yol izlemeniz gerekiyor onu sizlere aktaracağız.

Android telefonun el fenerini açamıyorum

Android telefonun el feneri nasıl açılır, android el feneri açma, android el feneri nerede, android telefonun el fenerini göremiyorum, android telefonda el fenerini bulamıyorum, android telefonumda el fenerini nereden açabilirim. Bir anda hiç olmadık bir yerde telefonun el fenerine ihtiyaç duyabiliyoruz. O an bize lazım olan bir ayarın sonrasında işinizi görmeyeceğini biliyoruz. Haliyle android cihazlarında el fenerinin açılımı için izlenmesi gereken yöntemleri gözden geçireceğiz.

Android el feneri yok

El fenerini android telefonundan açabilmek için bir den fazla yöntem bulunuyor. İlk olarak telefon ekranını en baştan tutarak aşağıya doğru çekelim. Bu işlem sonrasında karşınıza özellik alanı gelecektir. El feneri yazısını görebilirsiniz. El fenerinin üzerine tıklamanız halinde telefon flashı açılacaktır.

Android telefonun el fenerini açamıyorum, telefonun el fenerini açma, android el feneri nerede, android el feneri yok, android el feneri nasıl açılır, android telefonun el fenerini açma

  • Bu alanda eğer el feneri görünmüyorsa telefonun özelliğinde olmayabilir.
  • Dolayısıyla Google Play store uygulamasının içerisine girerek sallamalı fener yazıp ara dediğinizde gelen ilk uygulamayı telefonunuza indirerek kullanım sağlayabilirsiniz.
  • Tüm bunların dışında Google asistan özelliğini de kullanabilirsiniz.
  • El fenerini aç diye komut vermeniz halinde Google asistan üzerinden de el fenerinin açılımını sağlayabilmek mümkündür.

Android telefonun el fenerini açamıyorum diye sıkıntıya giren kullanıcılarımız belirtilen işlemleri sağlaması halinde sorun giderilecektir. İsterseniz sizin için hazırlamış olduğumuz Panda antivirüs programını yükleyemiyorum yazımızı inceleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here