Android telefonumda youtube videoyu ileri geri alamıyorum şekliden yaşanan sorunlar arttığı için hangi yolların izleneceğini sizler adına kaleme almış bulunuyoruz.

Youtube artık her telefon kullanıcıların telefonlarında yer alan uygulamalardan biri haline geldi. Youtuberların her geçen gün artış göstermesindeki nedenlerden biride herkesin uygulamayı oldukça aktif olarak kullanmasından kaynaklanmaktadır. Android telefonlarda Play store bağlantısı üzerinden indirilen uygulama içerisinde bazen bazı aksiliklerde baş göstermiyor değil. Mesela bu arızalardan birisi de Android telefonlarında kullanıcılar sürekli youtube hesaplarında video izlerken videoyu ileri geri sarmak istediğinde ya çok fazla sarıyorlar ya da çok fazla geri sarıyorlar bu durumda kullanıcıyı sinir etmektedir. Yani bizler bilgisayarımızda saniye ayarını dahi ayarlayabiliyoruz. Neden çünkü orada videoyu ileriye çekerken hemen bir saniye ekranda belirlemektedir. Fakat bu yaşanan sıkıntıyla ilgili olarak bir çözüm şuanda gelmiş durumdadır. Artık videolarımız ile ilgili ileri geri sarma işlemlerini 10 saniyelik süreler içerisinde yapabiliyoruz. Lakin bunun nasıl ve ne şekilde kullanıldığını merak edenlerin sayısı da oldukça fazladır. Bizde bu sebepten yola çıkarak nasıl işleme alacağınızı sunacağız.

Android telefonumda youtube videoyu ileri geri alamıyorum

Youtube ileri sarılmıyor, youtube videoları ileriye alınmıyor, youtube hesabında ileri geri nasıl sarabilirim, Android telefonumda youtube videoları ne ileri sarılıyor ne de geri sarılıyor, videolar neden ileri geri sarılmıyor bu durum beni sinir ediyor diyerek telefonu parçalamak istiyorsanız bunu yapmayın. Sakin olarak birlikte hazırlanan yazımızı incelemeniz yeterli olacaktır.

Telefonumda youtube ileri sarılmıyor

Youtube yetkilileri de kullanıcıların hislerine karşılık vermeye başlamış durumdadır. Android telefonlarında ileri geri sarma olayı olmamasından dolayı can sıkıcı bir hal aldıran durum için artık gelen güncelleme ile birlikte son vermiş durumdadır. Bu özellikten nasıl yararlanacağını ise detaylıca konu almış bulunuyoruz

Android telefonumda youtube videoyu ileri geri alamıyorum, youtube videoyu ileri alamıyorum, youtube videoyu geri alamıyorum, youtube ileri saramıyorum, telefonumda youtube ileri sarılmıyor, android telefonumda youtube videoyu geri saramıyorum

İlk olarak uygulama giriş gerçekleştirip bir tane video açalım. Telefondan sağlayacağını bu işlem ile birlikte videoyu izlerken ve ileri sarmak istiyorsanız sağ tarafa 2 kez ard ard dokunun. 10 Sn ileri alındı diye uyarı verecektir. Eğer geri almak istiyorsanız sol tarafa 2 kere ard arda dokunun 10 sn geri alındı diye uyarı verecektir.

Android telefonumda youtube videoyu ileri geri alamıyorum, youtube videoyu ileri alamıyorum, youtube videoyu geri alamıyorum, youtube ileri saramıyorum, telefonumda youtube ileri sarılmıyor, android telefonumda youtube videoyu geri saramıyorum

Yapılan bu işlemi sağlamanıza rağmen sorun devam ediyorsa bu durumda uygulama güncel olmadığından ötürü uygulamayı güncelleyin. Kaldırıp yeniden yükleyin sorun giderilecektir. Android telefonumda youtube videoyu ileri geri alamıyorum problemi çözüm için belirlenen işlemleri sağlamanız yeterlidir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz