Paylaş

Android telefonumda uygulamalara sifre koyma. Telefonda instagram, whatsapp, messenger ve galeriye şifre koymak için izlenecek çözüm yöntemlerini anlatacağız.

Gizlilik her zaman bizim için önem arz eden konulardan birisidir. Cep telefonlarımızı artık oturduğumuz ortamda rahatça masaya koyamıyoruz ya da başka bir arkadaşımız istediğinde hemen geri istiyoruz. Bunun sebebi içerisinde bize bağlı olan önemli bilgilerin, resimlerin ya da videoların olmasından kaynaklıdır. Sizler uygulamalara, galeriye şifre koymanız durumunda artık gönül rahatlığı ile telefonlarınızı da her isteyen kişiye verebilirsiniz. Her geçen gün çıkan yeni uygulamaları telefonlarımıza indiriyoruz. Facebook, twitter, snapchat, kiwi, instagram ve whatsapp gibi uygulamalarda bir çok arkadaş edinip bu arkadaşlarımızla muhabbet içerisine giriyoruz. Konuşmalarımız bize özel olmasından dolayı haliyle kimseninde bu konuşmalara şahit olmasını istemiyoruz. Bu da telefonumuzu abiye, babaya ya da sevdiğimiz bir arkadaşa vermenin önüne geçmektedir. Böyle bir durum ile karşı karşıya kalmamız için yapılması gerekenleri komple ele alacağız. Android bir telefon kullanıyorsanız işimiz oldukça basittir.

Android telefonumda uygulamalara sifre koyma

Telefonumda uygulamalar kilit koymak istiyorum, telefonumda instagrama kilit nasıl koyulur, uygulamalara kilit koyma, facebook’a kilit koyma, telefonumda twitter’a kilit koyma, android kilit koyma uygulaması. Almış olduğumuz android işletim sistemli bir telefonumuzdaki uygulamalara şifrenin koyulması adına nelerin gerekli olduğuna bakacağız. Tabi bir anda şifre koyma işlemi sağlayamıyoruz. Google play store uygulaması alanından indireceğimiz uygulama sonrasında telefonumuzda var olan uygulamalara şifreleme sağlayacağız. Telefonumuzun kendi açılır ekranına koyulan şifreler bazen yeterli olmadığı için tüm uygulamalar ve galeri alanına şifre yapılandırması koyabilmemiz için nelerin gerekli olduğuna birlikte bir göz atalım.

Telefonda instagrama şifre koyma

Telefonumuzda var olan uygulamaların tamamına şifre koyabilmeniz için ilk olarak google play store uygulamasına giriş sağlıyoruz. Buraya giriş gerçekleştirdikten sonra ”Hexlock” yazdıktan sonra uygulamayı telefonumuza indiriyoruz.

Telefonumuza inen bu uygulamanın en güzel özelliği ise farklı bir wifi ağına bağlandığınızda yeni bir profil istemektedir. O profile bağlı olacak şekilde istediğiniz uygulamaya şifre yapılandırması gerçekleştirebiliyorsunuz. Sağlanan bu işlem ayarları sonrasında aynı ağa bağlandığınızda profile otomatik olarak bağlanabiliyorsunuz.

Böylelikle twitter, facebook, instagram ve whatsapp gibi uygulamaları şifrenizi tanımlayabilirsiniz. Bu saye de Android telefonumda uygulamalara sifre koyma sorunumuz da ortadan kalkacaktır.

Android telefonumda uygulamalara sifre koyma, telefonda instagrama şifre koyma, telefonda whatsappa şifre koyma, telefonda galeriye şifre koyma, android şifre koyma, telefonda facebooka şifre koyma

Android telefonumda uygulamalara sifre koyma, telefonda instagrama şifre koyma, telefonda whatsappa şifre koyma, telefonda galeriye şifre koyma, android şifre koyma, telefonda facebooka şifre koyma

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here