Android telefonumda kopyala yapıştır yapamıyorum olmuyor ise ya da nasıl yapıldığını bilmiyorsanız öğrenim adımları için nelerin gerekli olduğunu ele aldık.

Teknoloji her anlamda artık bizlere kolaylık sağlamaktadır. Akıllı telefonların gelişimi ile birlikte artık kişiler oldukça rahat bir şekilde birbirleriyle iletişime geçme sağlayabiliyor. Görüntülü olacak şekilde görüşme gerçekleştirebiliyor. Bazı anlarda ise çeşitli sorunlarla karşı karşıya kaldığımız noktalar bulunmaktadır. Bunların neler olduğunu merak eden bir çok kullanıcı kitlesinin olduğu aşikardır. Son zamanlarda android telefon kullanıcıları telefonlarında önemli gördükleri bir yazıyı kopyalayıp başka birine göndermek istemektedirler. Ama bu gönderimleri kopyalama sağladıktan sonra ilgili yazının nereye gittiğini merak eden kitle sayısının da oldukça çok olduğu aşikardır. Haberimizle birlikte kopyalanan bir metnin nereye gittiğini ve nasıl yapıştırma sağlanacağını sizler adına kaleme aldık. Birlikte yaptığımız ve gerçekleştireceğimiz işlemlerle birlikte artık kopyala yapıştır işlemlerinin rahatlık ile yapıldığını görmeniz mümkündür. Kopyalama telefon hafızasında yer almakta ve daha sonrasında yapıştırma işlemi için nelerin gerekli olduğunu da detaylandıracağız.

Android telefonumda kopyala yapıştır yapamıyorum

Telefonumda kopyalama yapamıyorum, telefonumda yazıyı kopyaladım nerede, telefonumdaki kopyalanan yazı gözükmüyor, kopyala yapıştır nerede, yazıyı kopyalamadım ama nerede olduğunu bilmiyorum. Android telefonlarında bu kopyalama ve yapıştırma işlemlerinin arttığını gördüğümüzden ötürü durumu inceledik. Ve incelemelerimiz sonrasında yapacağınız işlemleri detaylıca kaleme almış bulunuyoruz.

Telefonumda kopyalama yapamıyorum

Telefonumuzda Facebook, İnstagram ve twitter hesaplarımızda gezinti sağladığımız durumda arkadaşlarımız paylaştıkları yazılar bazen hoşumuza gidebiliyor. Bu paylaşımın aynısını tek tek bir kağıda yazmanıza gerek bulunmuyor. Yazının üzerine gelerek uzunca basılı tutmanız durumunda yazının tamamını ele alalım. Beraberinde karşınıza seçenekler gelecektir. Gelen seçenekler içerisinde ”Kopyala” ikonunun olduğunu göreceksiniz. Buraya tıklamanız halinde kopyalama işlemleriniz tamamlanmış olacaktır.

Android telefonumda kopyala yapıştır yapamıyorum olmuyor, kopyala yapıştır yapılmıyor, telefonumda kopyalama yapılmıyor, telefonumda yazı kopyalanmıyor, kopyala yapıştır yapamıyorum, telefonumda kopyalama olmuyor

Telefonumda kopyaladığım yazı nerede?

Belirtilen işlemleri yaptıktan sonra kopyalama işlemi sağlayabiliyorsunuz. Onun haricinde kopyalanan yazının nereye gittiğini de merak eden kitlenin oldukça fazla olduğu görünmektedir.

Bir yazıyı telefondan kopyalamasını sağlarsanız yazı otomatik olarak cihaz hafızasında yerini alacaktır. Hafıza da var olan bu işlem neticesinde yeniden yapıştırma sağlayabilmeniz için yeri seçmek önemlidir. İnstagram’da dm’den birine ya da facebook messenger’da mesaj bölümündeki arkadaşınıza mı göndermek istiyorsunuz? Mesaj alanının oraya gelelim. Yazıyı yazacağınız arkadaşınızın metin alanına gelip uzunca basılı tutalım.

Uzunca basılı tutulma işlemleri sonrasında yapıştır seçeneği gelecektir. Yapıştır demeniz halinde yazı o alana yapıştırılacak ve gönderim sağlanabilecektir. Android telefonumda kopyala yapıştır yapamıyorum sorunu böylelikle tarih olmuş olacaktır. İyi gezintiler dilerim.

Android telefonumda kopyala yapıştır yapamıyorum olmuyor, kopyala yapıştır yapılmıyor, telefonumda kopyalama yapılmıyor, telefonumda yazı kopyalanmıyor, kopyala yapıştır yapamıyorum, telefonumda kopyalama olmuyorAndroid telefonumda kopyala yapıştır yapamıyorum olmuyor, kopyala yapıştır yapılmıyor, telefonumda kopyalama yapılmıyor, telefonumda yazı kopyalanmıyor, kopyala yapıştır yapamıyorum, telefonumda kopyalama olmuyor

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz