Android telefonda sürekli reklam çıkıyor gelmesin istiyorsanız ve gelen reklamların nasıl engelleneceği konusunda bir fikre sahip değilseniz yazımız işinizi görecektir.

Bilgisayarımızda ya da cep telefonlarımızda internet üzerinde gezinti sağladığımız sırada karşımıza gelen reklamlardan sıkılıyoruz. Bu tarz durumlarda bilgisayar da artık sorunun giderilmesini adblock eklentisi ile giderilmiş durumdadır. Fakat telefonlarda sürekli gelen reklamlar belli bir zaman sonrasında oldukça can sıkmaya başlamaktadır. Sizin yaşamış olduğunuz bu reklam sorunu için konunun incelemesini kapsamlıca sağladık. Ve bunun çözümü ayrı ayrı maddeler halinde sizlere sunumunu sağlamış bulunuyoruz. Bir çok yöntem ile androdi telefonunuzda gelen reklamların önüne geçebilirsiniz. Böylelikle kafanız rahat şekilde kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Tabi ayarları nasıl sağlanacağını ve nereden yapılacağını da tek tek detaylıca konu alacağız.

Android telefonda sürekli reklam çıkıyor gelmesin

Telefonuma reklam gelmesin, telefona gelen reklamlardan nasıl kurtulurum, android telefonuma gelen reklamlardan sıkıldım, artık telefonuma reklam gelsin istemiyorum ve buna benzer şikayetlerinizin çözümü için araştırmalarımızı sağlamış bulunuyoruz. Birlikte gerçekleştireceğimiz işlem ayarları sonrasında sorun çözüme otomatik olarak kavuşacaktır. Şimdi gelen reklamların nasıl engelleneceğini birlikte göz atalım.

Android telefonuma sürekli reklam gelmesin

Android telefonunuzda kullanım sağlamış olduğunuz tarayıcı eğer chrome ise bu alanda işleminiz ve reklam engellemeniz daha basit olacaktır. Çünkü bu alanda telefon içerisinde yer alan ayarlar ile birlikte gelen ”Pop-up’ların” engellenmesi ile birlikte bu da çözümü getiren etkenlerden biri olacaktır. Bunun telefonun içerisinde kapatabilmek için,

Android telefonda sürekli reklam çıkıyor gelmesin, telefonda sürekli reklam çıkıyor, telefona sürekli reklam gelmesin, telefonuma gelen reklamları engelleme, telefonumdan reklamı kaldıramıyorum, android gelen reklamları kaldırma

  • Öncelikle ”Ayarlar” alanına giriş işlemi gerçekleştiriyoruz.
  • Sonrasında ”Site ayarları” adı altında bir alan gelecektir.
  • Burada ”Pop-up’lar” yazısını kapatır pozisyona aldığınızda artık reklamlarla ilgili bir işlem gelmediğini görebilirsiniz.

Telefonumdan reklamı kaldıramıyorum

Yukarıda ele aldığımız işlem ayarları sonrasında yine Android telefonunuzun ”Ayarlar” bölümü içerisinde bulunan ”Veri tasarrufu modu” ile ilgili bir yazı göreceksiniz. Buradaki alanı aktif konuma getirmeniz yeterli olacaktır. Bunu yaptıktan sonra telefonunuzun modu ile ilgili gerek olmayan reklamları gezinti yaptığınız sırada ekranda çıkarmayacaktır.

Android telefonda sürekli reklam çıkıyor gelmesin için yapılması gereken adımları sizlerle paylaşmış bulunuyoruz. Yine bu bağlamda aklınıza gelen soru işaretleri yorum alanında bizimle paylaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz