Paylaş

Android telefonda karşı tarafa numaram gözükmüyor. Numaramı aradığım kişi görmüyor, numaranızı gizlilikten kaldırmak adına yöntemlerimiz aşağıda yer almaktadır.

Telefonda bazen bir arkadaşımızı, sevdiğimizi ya da akrabamızı aradığımızda telefonlarımıza bakmamaktadırlar. Daha sonrasında birisi cevap verdiğinde sanki sizi tanımıyor gibi efendim denilmektedir. Kendi kimliğinizi belirttikten sonra sohbet başlamaktadır. Benimi sildi acaba diye düşünüp dururken karşı taraf zaten bu durumun nedenini siz istemesiniz de size söyleyecektir. Neden beni özelden arıyorsun? Ya da numaranı neden gizledin? Tarzında soruları tarafınıza yöneltecektir. Yaşanan bu benzeri durumlar sonrasında siz de hayır ben numaradan doğrudan aradım diyebilirsiniz. Bunun sebebi aslında karşı tarafa numaranızın gizli gitmesiyle alakalıdır. Yani telefon içerisinde yaptığınız bir kaç ayar neticesin de numaranız gizli ve arayana kimliği göster demediğiniz sürece bu bu şekilde olmaya devam edecektir. Biz de numaranız karşı tarafa gözükmesi adına tüm araştırmalarımızı gerçekleştirdik. Birlikte yapılacak işlem ayarları sonrasında sorunumuz ortadan kalkmış ve karşı tarafa numaramız gözükmüş bir şekilde aramalarımız gerçekleştirecektir.

Android telefonda karşı tarafa numaram gözükmüyor

Aradığımda karşı tarafa numaram gözükmüyor, aradığım kişiye numaram çıkmıyor, aradığımda neden numaram gözükmez?, Android telefonumda arayan kişiye numaramı nasıl gösterebilirim, Android telefonumda karşı tarafa numaram çıkmıyor, numaramın karşı tarafa çıkmamasının sebebi nedir? Android bir telefon kullanıyorsanız ve aradığınız bir kişiye numaranız gizli ya da özel olacak şekilde gözüküyor ise bu durumda aşağıdaki adımları tek tek ele almanız yeterliliğini koruyacaktır.

Android numaram çıkmıyor

Telefonumun içerisinde tanıdığımız birini aramamıza rağmen o kişinin bizim numarayı çıkmaması sonrasında kontrol etmeniz gereken işlem adımları mevcuttur. Biz de bu adımları mutluluk duyarak sizin paylaşıyor olacağız.

  • İlk olarak telefonumuzun içerisinde yer almakta olan ”Ayarlar” bölümüne tıklıyoruz.
  • Beraberinde ”Arama” kısmına giriş yapıyoruz.
  • Sonrasında ”Diğer ayarlar” alanına tıklıyoruz.
  • Arayan kimliğini göster yazısına tıkladıktan sonra gelecek olan ekran da ”Numara göster” yazısı göreceksiniz.
  • Burayı işaretledikten sonra sorun giderilmiş olacaktır.
  • Artık aradığınız kişi numaranızı görebilecek ve gizli numaradan çıkmış olacaksınız.

Android telefonda karşı tarafa numaram gözükmüyor sorunu ile alakalı olarak gerekli işlem gerçekleştirmelerini sağladık. Bir problem yaşarsanız durumu bizlerle yorum kısmından paylaşabilirsiniz.

Android telefonda karşı tarafa numaram gözükmüyor, karşı tarafa numaram gözükmüyor, aradığımda numaram görünmüyor, android numara gösterme, android numaramı gizliden çıkarma, android numaram çıkmıyor

Android telefonda karşı tarafa numaram gözükmüyor, karşı tarafa numaram gözükmüyor, aradığımda numaram görünmüyor, android numara gösterme, android numaramı gizliden çıkarma, android numaram çıkmıyor Android telefonda karşı tarafa numaram gözükmüyor, karşı tarafa numaram gözükmüyor, aradığımda numaram görünmüyor, android numara gösterme, android numaramı gizliden çıkarma, android numaram çıkmıyor Android telefonda karşı tarafa numaram gözükmüyor, karşı tarafa numaram gözükmüyor, aradığımda numaram görünmüyor, android numara gösterme, android numaramı gizliden çıkarma, android numaram çıkmıyorAndroid telefonda karşı tarafa numaram gözükmüyor, karşı tarafa numaram gözükmüyor, aradığımda numaram görünmüyor, android numara gösterme, android numaramı gizliden çıkarma, android numaram çıkmıyor

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here