Paylaş

Android telefonda interneti kapatamıyorum. Telefonumuzda var olan mobil veriyi kapatmak istiyorsanız hangi yöntemler gereklidir? Detaylar haberimizde.

Telefon hatlarımız faturalıysa ve belli bir gb internet hakkınız var ise bu durumda wi-fiye bağlantı kurduğunuz andan itibaren mobil veriyi kapatabiliyorsunuz. Mobil veriyi kapatmamızda ki tek neden ise veri bağlantısının fazlaca harcanmasının önüne geçmektedir. Yalnız evimizde küçük bir kardeşimiz varsa ya da çocuğumuz telefonunuzu eline alıyorsa bir çok yere giriş sağlayabilir. Ya da mobil veriyi yanlışlıkla açabilir. Bu da sizin internetinizi bitirerek sorunların çıkmasına neden olacaktır. Bunun çözümü var mıdır? Tabi ki de bulunmaktadır. Telefonunuzun ayarları içerisinde verileri komple kapatarak internet açılımını tamamen kapatabilirsiniz. Yapacağımız bu işlemler sonrasında küçük kardeşinize ya da çocuğunuza gönül rahatlığı ile telefonunuzu verebilirsiniz. Çünkü sağlayacağımız işlem ayarları sonrasında artık istenilse de mobil veri aktif hale gelmeyecektir. Hem internetiniz gitmeyecek hem de sırf internet yüzünden çocuğunuzu kırmak durumunda kalmayacaksınız.

Android telefonda interneti kapatamıyorum

Telefonum internetini kapatmak istiyorum, hattımın internetini kapatmak istiyorum, hattımın internetini kapatamıyorum, telefonun mobil verisini kapatma, android telefonumu internete kapatma, telefonumda interneti kapatma. Android telefonumuz içerisinde mobil verinin kapatılabilmesi için hangi yöntemlerin izlenmesi gerektiğine birlikte göz atacağız. Sağlanacak işlemler ve müdahaleler sonrasında artık telefonunuzu küçük çocuklara verseniz bile sorun olmayacaktır. Yanlışlıkla dahi mobil veriniz açılmayacaktır.

Telefonumda interneti kapatma

Telefonumuzun internetini tamamen kapatma işlemleri için ilk olarak telefonumuzun ”Ayarlar” alanına giriş gerçekleştiriyoruz. Ayarlar alanına girdikten sonra ”Kablosuz özelliği ve ağlar” bölümüne giriş sağlıyoruz. Son olarak ”Mobil ağlar” yazan kısma giriş işlemi yapıyoruz.

Gelecek olan ekranda ”Veri etkin/Mobil veri trafiği ve veri dolaşımı” yazılarının sağ tarafında bulunan tik işaretlerini kaldırmanız durumunda telefonunuzdan mobil veriyi tamamen kapatmış olacaksınız.

Bunun açılabilmesi için tekrar aynı alana giriş yapıp var olan tik işaretlerini tekrardan geri getirmeniz gereklidir. Haliyle yanlışlıkla bu kadar yere girilemeyeceği için kapatılan bir mobil veri bağlantısının tekrardan açılması gibi bir durum söz konusu olmayacaktır. Android telefonda interneti kapatamıyorum problemini ortadan kaldırabilirsiniz. İyi gezintiler dilerim.

Android telefonda interneti kapatamıyorum, telefonumda interneti kapatma, hattı internete kapatma, interneti kapatmak istiyorum, mobil veriyi tamamen kapatma, interneti kapatma

Android telefonda interneti kapatamıyorum, telefonumda interneti kapatma, hattı internete kapatma, interneti kapatmak istiyorum, mobil veriyi tamamen kapatma, interneti kapatma

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here