Android telefon rehberimdeki kişilere fotoğraf koyma veye ekleme işlemleri için hangi ayarların nereden yapıldığına ilişkin bilinmeyenler haberimizde.

Akıllı telefonunun gelişiyle birlikte telefon kullanımı da oldukça artmış durumdadır. Android sevdalıları ve apple sevdalıları olmak üzere ayrım yapmak dahi mümkündür. Sevdiğimiz bir arkadaşa jest olsun diye o aradığında ekrana onun resmini koyan kişiler dahi bulunmaktadır. Bu özellik herkes tarafından aktif olacak şekilde kullanımı sağlanmaktadır. Android telefon kullanıcısı iseniz rehberinizde var olan arkadaşınız, sevdiğiniz ya da akrabanızın resmini o aradığında ekrana gelmesini sağlayabiliyorsunuz. Bir çok kişi bu işlemi bildiği için anında devreye alırken bazı kullanıcı kesim ise daha öncesinde hiç deneme sağlamadığından ötürü bu işlemi yapmamaktadır. İşte öncesinde deneme yapılmayan bu durumun önüne geçilebilmesi ve ayarların yapılarak artık sizi arayan kişilerin resimlerini ekrana gelmesi için yapacağınız adımları sıraladık. Yapılandırılacak işlem ayarları ile birlikte sorunumuz çözüme kavuşmuş olacaktır.

Android telefon rehberimdeki kişilere fotoğraf koyma

Telefonumda rehberde yer alan kişilere fotoğraf koyma, android telefonumda rehberdeki kişiye resim ekleme, rehberdeki isme fotoğraf koyma, android telefonumdaki kişiye resim koymak istiyorum diye araştırma içerisine girdiyseniz ve bu yazımızı okuyorsanız eğer sorunun çözümüne kavuşmuş olacaksınız. Beraber yaptığımız işlem ayarları sonrasında artık sizde sizi arayan kişilere resim eklemesi yapabilirsiniz.

rehberimdeki isme fotoğraf ekleme

Android telefonumuzda rehberde kayıtlı olan numaraya fotoğraf eklenebilmesi için doğal olarak telefonumuzdan Rehber alanına geliyoruz. Rehber bölümüne geldiğimiz de resim ekleyeceğimiz kişinin üzerine gelip tıklıyoruz. Rehberdeki kişiye resim eklenebilmesi için düzenle kısmı yer almaktadır. Eğer sizde bu kısım yer almıyorsa bu durumda kalem ikonuna tıklamanız gerekiyor.

Android telefon rehberimdeki kişilere fotoğraf koyma, rehberimdeki isme fotoğraf ekleme, rehberdeki isme resim ekleme, rehbere fotoğraf ekleyemiyorum, telefon rehberine fotoğraf koyma, rehberdeki isme resim koyma

Kalem ikonuna tıklamanız durumunda gelen ekranda ad soyad bilgileri göreceksiniz. Bu bilgilerin hemen sol tarafında fotoğraf simgesi göreceksiniz. Fotoğraf simgesine tıkladıktan sonra Fotoğraf çek veya Albümden seç ikonu gelecektir. Yeni bir fotoğraf çekebilir ya da eğer fotoğraf ekleyeceğiniz kişinin resmi galeri de varsa Albümden seç bölümüne tıklayıp resmi ekleyebilirsiniz.

Android telefon rehberimdeki kişilere fotoğraf koyma işlem ayarlarımız bu kadardır. Sorun yaşar iseniz aldığınız hatalarla birlikte yorum kısmında bizimle iletişime geçebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz