Paylaş

Android telefon numaram gözükmesin cıkmasın. Telefon numaranızı gizlemek ve özele almak istiyorsanız hangi yöntemlerin yapılacağını kapsamlıca anlatacağız.

Günlük hayatta bazı anlarda bizleri özelden arayan numaraları görmekteyiz. Bir bakıyorsunuz gizli numara ya da özel numara adı altında bir arama gelmiş durumdadır. Bizlerde bazen bazı kişileri aradığımızda o kişiye numaramızın gözükmemesini istemekteyiz. Böyle bir durumda da numaranızın gizlilik ayarlarının yapılması gerekmektedir. Android telefon kullanıcıları için numaranın gözükmemesi adına nelerin yapılması gerekli olduğunun araştırma işlemlerini sağladık. Yapılan işlem ayarları sonrasında artık sizler de arama sağladığınız da numaranızı karşı taraf görmeyecektir. Numaranın gizli olabilmesi için telefon içerisinden de belli kodlarla arama sağlamanız yeterlidir. Ancak kişi rehbere kayıtlı ise ve kişinin numarasını bir yere kaydedip tekrar yazmak istemiyorsanız bu durumda telefon içerisinde bir kaç ayar yapmak işinizi görecektir. İsterseniz ve hazırsanız ayarlara başlayabiliriz.

Android telefon numaram gözükmesin cıkmasın

Android telefon numaram gözükmesin, android telefonumda numara gizleme, anroid telefonda numara nasıl gizlenir?, android telefonda numara gizlilik ayarları nerededir?, telefonumda numara gizleme yapmak istiyorum, android telefonumda arama yaparken numaramın karşı tarafa gözükmesini istemiyorum. Karşı tarafa yaptığımız aramada numaramızın gözükmemesi için telefon içerisinde yapılacak adımları sizlere sunumunu gerçekleştireceğiz.

Android telefon numarası gizleme

Telefonumuzdan bir kişiyi aradığımız da o kişiye numaramızın gözükmemesini istiyorsanız bu durumda telefon içerisinde yapacağınız bir kaç ayar sonrasında sorun ortadan kalkmış olacaktır.

Android telefonumuzun ”Ayarlar” alanına giriş işlemi gerçekleştirdikten sonra ”Arama” kısmına giriyoruz. Ardından ”Diğer ayarlar” sekmesine tıklıyoruz. Bunun sonrasında ”Diğer ayarlar” alanına giriş yapıyoruz. Son olarak gelecek olan ekranda ”Arayan kimliğini göster” seçeneğine tıklıyoruz.

Gelecek olan ekranda ”Numarayı gizle” dedikten sonra numaranız gizlenmiş olacaktır. Numara gizlendiği için dilediğiniz kişiyi arayın numaranız gizli olduğundan ötürü karşı taraf sizin numaranızı göremeyecektir. Bu aşamada aklınıza takılan bir soru varsa bunu bizimle yorum alanında belirtmeniz yeterlidir. Daha sonrasında bizler de yaşadığınız ve karşılaştığınız durum ile ilgili incelemeleri yaparak sizlere geri dönüş yapacağız.

Android telefon numaram gözükmesin cıkmasın istiyorsanız belirtilen adımları ele almanız sizler için faydalı olacaktır.

Android telefon numaram gözükmesin cıkmasın, numaram gözükmesin, numaram çıkmasın, numaram görünmesin, telefon numaramı gizleme, android telefon numarası gizleme

Android telefon numaram gözükmesin cıkmasın, numaram gözükmesin, numaram çıkmasın, numaram görünmesin, telefon numaramı gizleme, android telefon numarası gizleme Android telefon numaram gözükmesin cıkmasın, numaram gözükmesin, numaram çıkmasın, numaram görünmesin, telefon numaramı gizleme, android telefon numarası gizleme Android telefon numaram gözükmesin cıkmasın, numaram gözükmesin, numaram çıkmasın, numaram görünmesin, telefon numaramı gizleme, android telefon numarası gizleme Android telefon numaram gözükmesin cıkmasın, numaram gözükmesin, numaram çıkmasın, numaram görünmesin, telefon numaramı gizleme, android telefon numarası gizleme

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here